Švarios sudėties TRAWENMOOR kosmetikai net -50%

BIODROGA KOSMETIKA

Visa BIODROGA kosmetika yra sukurta ir gaminama nuosavose laboratorijose Baden-Badene, Vokietijoje. Tokiu būdu garantuojama stabili aukšta produktų kokybę, kurioje pasaulio vietoje jie bebūtų parduodami. Natūralios medžiagos tokios kaip aliejai ir augaliniai ekstraktai suderinti su biotechnologijų pagalba gautais ingredientais – visų BIODROGA produktų pagrindas. Ingredientai suderinti holistinės kosmetologijos principais.

Rodoma 1 puslapis iš 1

Biodroga kosmetika

Biodroga kosmetika tai inovatyvi, patikrinta dermatologų, grožio puoselėjimui skirta kosmetika. Produktų sudėtis nepriekaištinga, o veiksmingumas - užtikrintas.

"Biodroga" - tai vokiškas odos priežiūros prekių ženklas, grožio pramonėje veikiantis jau daugiau nei šešis dešimtmečius. Šis prekės ženklas garsėja tuo, kad derina naujausias kosmetikos technologijas ir bioaktyvius ingredientus, kad sukurtų veiksmingus odos priežiūros produktus. "Biodroga" - tai aukščiausios kokybės kosmetikos prekės ženklas, kuriame tauriausi ingredientai derinami su aukštųjų technologijų komponentais. Šiuo metu "Biodroga" produktai platinami visame pasaulyje, daugiau nei 60 šalių.

Viena iš svarbiausių "Biodroga" produktų savybių - bioaktyvūs ingredientai, t. y. medžiagos, kurios pasižymi poveikiu gyviems audiniams. Derindama šiuos ingredientus su pažangiomis kosmetikos technologijomis, "Biodroga" siekia sukurti produktus, kurie ne tik pagerina odos išvaizdą, bet ir skatina odos sveikatą.

"Biodroga" siūlo platų odos priežiūros produktų asortimentą, skirtą įvairiems odos tipams ir problemoms spręsti. Tai sausai, riebiai, jautriai ir brandžiai odai skirti produktai, taip pat produktai, skirti konkrečioms problemoms spręsti, pavyzdžiui, senėjimo, spuogų, pigmentacijos ir apsaugos nuo saulės problemoms spręsti. Jų veido priežiūros priemonių asortimentas apima:

Taip pat “Biodroga” siūlo apsaugos nuo saulės priemones, kūno priežiūros priemones bei makiažo pagrindus.

Prekės ženklas didžiuojasi, kad gamina produktus be parabenų ir mineralinių aliejų. Jie taip pat yra įsipareigoję netestuoti savo produktų su gyvūnais.

Viena iš populiariausių "Biodroga" linijų yra "Golden Caviar", skirta visapusiškai senėjimą stabdančiai priežiūrai.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti