Švarios sudėties TRAWENMOOR kosmetikai net -50%

INSTITUT ESTHEDERM KOSMETIKA

Institut Esthederm pristatė revoliucinį požiūrį, kai priežiūros priemonės, sudarytos iš odai identiškų veikliųjų medžiagų, sėkmingai stimuliavo odos medžiagų apykaitą. Ši naujovė leido žmonėms regeneruoti odą, o ne tik ja rūpintis. "Institut Esthederm" produktų dėka kiekviena moteris šiandien ilgą laiką gali atrodyti jauna ir graži. Institut Esthederm sukūrė įvairias mokslines formules, kurios gali perauklėti odą, kad natūralus senėjimo procesas būtų atidėtas, todėl visuose produktuose atsižvelgiama į veiksnį "laikas". Institut Esthederm formulės, apsaugotos daugiau nei 80 patentų, garantuoja optimalius rezultatus kiekvienai odos problemai. Produktai ne tik gerbia ir stiprina odos ekologiją, bet ir apsaugo odą nuo kitų agresijų, tokių kaip stresas, saulė ir oro tarša, o tai savo ruožtu sukelia priešlaikinį odos senėjimą.

Rodoma 1 puslapis iš 3

Institut Esthederm kosmetika 

Institut Esthederm kosmetika tai aukštos klasės, natūralumo ir jaunatviškumo saugojimo derinys Jūsų odai. Apsižvalgykite ir išsirinkite tik tai, kas geriausia!

"Institut Esthederm" priklauso NAOS, unikaliai prekių ženklų ekosistemai, kuriai taip pat priklauso "Bioderma" ir "Etat Pur". NAOS, kurią septintojo dešimtmečio pabaigoje įkūrė biologas Jean-Noël Thorel, filosofija remiasi ekobiologija - holistiniu ir tvariu požiūriu į odos priežiūrą, gerbiančiu natūralią odos ekosistemą ir jos sąveiką su aplinka.

Jean-Noël Thorel novatoriška odos sveikatos vizija paskatino sukurti "Institut Esthederm" - prekės ženklą, skirtą odos sveikatai ir jaunystei išsaugoti. NAOS būdingas įsipareigojimas vykdyti mokslinius tyrimus ir diegti naujoves atsispindi "Institut Esthederm" siūlomose pažangiausiose produktų linijose.

NAOS mokslinių tyrimų ir plėtros komandos nuolat plečia tradicinės odos priežiūros ribas, vadovaudamosi įsipareigojimu gerbti natūralią odos biologiją ir gerinti jos gebėjimą prisitaikyti bei atsigauti. Jų preparatai sukurti taip, kad veiktų kartu su oda, o ne prieš ją, panaudojant profesionalios estetikos principus, kad būtų pagerinta ir išsaugota odos sveikata ir grožis.

Didelį dėmesį skirdama tvarumui, NAOS užtikrina, kad "Institut Esthederm" gamybos procesai atitiktų griežtus atsakomybės už aplinką standartus. Šis įsipareigojimas siekti ekologinio tvarumo ir pagarbos odos biologijai leidžia NAOS, o kartu ir “Institut Esthederm”, išsiskirti odos priežiūros pramonėje.

"Institut Esthederm" produktų linija, apimanti visus produktus - nuo veido priežiūros priemoniųveido kremų, paakių kremų, veido kaukių, serumų ir koncentratų veidui, veido dulksnų, veido prausiklių iki apsaugos nuo saulės priemonių - pagrįsta ląstelinio vandens technologija. Ši naujoviška koncepcija padeda optimizuoti gyvybines odos funkcijas, atkartojant odoje esantį vandenį, kad pagerėtų ląstelių efektyvumas.

"Institut Esthederm" mokslinių tyrimų ir plėtros komandos prisidėjo prie daugelio odos priežiūros atradimų, išplėtė tradicinės kosmetikos ribas ir pradėjo naują ląstelinės priežiūros amžių. Todėl "Institut Esthederm" yra daugiau nei odos priežiūros prekės ženklas, tai - odos ir grožio filosofija, teigianti, kad turėtume "geriau gyventi su saule, geriau ir gražiau senti".

Rinkoje, kurioje gausu greitų sprendimų, "Institut Esthederm" išsiskiria holistiniu ir ilgalaikiu požiūriu į odos priežiūrą. Tai prekės ženklas, kuris pirmenybę teikia bendrai odos sveikatai ir atsparumui, o ne trumpalaikiams rezultatams. Jų preparatai sukurti taip, kad veiktų kartu su natūralia odos biologija, o ne prieš ją, taikant profesionalios estetikos principus, siekiant sustiprinti ir išsaugoti odos jaunystę ir grožį.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti