• Nemokamas pristatymas nuo 45€
  • Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Saugus apsipirkimas
  • Stipriausi Lietuvoje
Facets

Saulės Kosmetika

Rodoma 1 puslapis iš 15

Saulės kosmetika

Saulės kosmetika kiekvieno poreikiams. Asortimente rasite priemonių: ✔ Nuo saulės ✔ Skatinančių tolygiai įdegti ✔ Tobulo įdegio priemonių be deginimosi saulėje.
 

Saulės kosmetika mūsų asortimente

Šioje kategorijoje atraskite produktus, kurie ne tik apsaugos Jūsų odą nuo saulės spindulių, bet ir padės pasiekti gražią įdegio spalvą bei suteiks natūralų įdegio efektą. Čia rasite: 

- Įvairaus SPF lygio apsaugą nuo saulės, kurie užtikrins, jog oda nebūtų veikiama saulės UV spindulių. Kaip žinia, kenksmingi UV spinduliai gali sukelti odos senėjimą, raukšles ar net odos vėžį. 

Įdegį skatinančios priemonės - tai produktai, kurie padeda pasiekti gilų ir tolygų įdegį, tuo pačiu maitindami ir drėkindami odą. Tai yra puikus pasirinkimas tiek natūralaus, tiek soliariumo įdegio gerbėjams.

Savaiminio įdegio priemonės - tai sprendimas tiems, kurie siekia įdegusios odos efekto, bet nori išvengti tiesioginio saulės poveikio. Šie produktai yra lengvai naudojami, jie suteikia odai natūralaus švelnaus įdegio, nekenkdami odai ir tuo pačiu apsaugodami ją nuo saulės UV žalos. 

Svarbu paminėti, visuomet rekomenduojama naudoti saulės kremą, net ir naudojant įdegį skatinančias ar savaiminio įdegio priemones, ir saugiai mėgautis saule.
 

Kaip išsirinkti tinkamiausią saulės kosmetiką?

Kiekvienas asmuo yra unikalus, ir tai, kas gali tinkamai veikti vienam, gali nesuteikti tokių pat rezultatų kitam. Todėl, norint išsirinkti tinkamiausią saulės kosmetiką, verta išbandyti kelis skirtingus produktus ir stebėti, kaip jie veikia jūsų odą. Taip pat svarbu rinktis produktus iš patikimų gamintojų, kurie laikosi aukštų kokybės standartų ir naudoja saugias sudedamąsias dalis.

Norint išsirinkti tinkamiausią saulės kosmetiką, svarbu atkreipti dėmesį į kelias svarbias savybes: 

- Atkreipkite dėmesį į ingredientų sąrašą. Ieškokite saulės kosmetikos, kuri neturi agresyvių cheminių medžiagų, tokių kaip parabenai arba sulfatai. Pabandykite rinktis produktus su natūraliais arba mineraliniais ingredientais, kurie paprastai yra švelnesni jautriai odai. 

- Kitas svarbus veiksnys yra kosmetikos konsistencija ir jums tinkamas formulės tipas. Galite rinktis įvairius saulės kosmetikos produktus, bet svarbiausia, kad pasirinktas produktas būtų lengvai naudojamas, gerai įsigeriantys ir atitiktų jūsų lūkesčius.

- Jei kalbame būtent apie apsaugos priemones nuo saulės pagrindiniai veiksniai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį yra SPF (saules filtrų faktorius) ir spektras. SPF rodiklis parodo, kiek ilgiau galite būti saulėje be odos nudegimo, o spektras rodo, ar priemonė apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių. Rekomenduojama rinktis bent SPF 30 priemones su plačiu spektru, kurios apsaugos nuo abiejų spindulių ir padės išvengti nudegimų, senėjimo ir kitų saulės sukeltų odos problemų. Išsamiau apie tai kas yra SPF ir kaip suprasti jo reikšmę, skaitykite čia.

- Galų gale, geriausia būtų pasitarti su dermatologu arba kosmetologu, kuris padėtų jums atrasti tinkamiausią saulės kosmetiką atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius ir odos būklę.

Prieš pradedant naudoti bet kokį saulės kosmetikos produktą, rekomenduojama atlikti alerginį testą, ypač jei turite jautrią odą ar esate alergiški tam tikriems ingredientams.
 

Saulės kosmetikos gamintojai

Mūsų saulės kosmetikos asortimento gamintojai pasižymi profesionalumu, aukštos kokybės, inovatyviais produktais, kurie yra pritaikyti skirtingiems odos tipams ir poreikiams. Pas mus rasite tik geriausiai vertinamus, efektyvią saulės kosmetiką gaminančius prekinius ženklus tokius kaip: 
Vita Liberata, KEENWELL, HELIOCARE, COVERDERM, SKEYNDOR, GERMAINE de CAPUCCINI, SESDERMA, CELL FUSION C, MARIA GALLAND, BIODROGA, SELVERT THERMAL, DERMACEUTIC, THREE WARRIORS, CLINICARE, Dr. Spiller, NATINUEL, AHAVA, LAKSHMI ir tai dar ne viskas!

Bendradarbiaudami su šiais gamintojais, vartotojai gali pasitikėti aukštos kokybės saulės kosmetika, kuri padeda apsaugoti odą nuo saulės spindulių ir tuo pačiu suteikia sveiką ir įspūdingą įdegį. Šie gamintojai nuolat stengiasi patobulinti savo produktus, siekdami atitikti vartotojų lūkesčius ir užtikrinti visapusišką odos priežiūrą saulės spindulių poveikiui.
 

Patogios pirkimo sąlygos

Lojalumo programa

7% grįžta nuo neakcijuojamų prekių. Taip pat su kuponu galima atsiskaityti už akcijuojamas prekes - nėra jokių krepšelio apribojimų!

Patogus atsiskaitymas

Mūsų parduotuvėje, suformavus prekių krepšelį ir Jums jį patvirtinus, apmokėti galite El. bankininkyste, Bankiniu pavedimu, Paypal arba grynais/kortele pristatymo metu. Taip pat, Jūsų patogumui, už prekes galite atsiskaityti ir paštomate. 

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti