Švarios sudėties TRAWENMOOR kosmetikai net -50%

Dezodorantai

Rodoma 1 puslapis iš 2

Dezodorantai | Natūralūs | Be Aliuminio

Dezodorantai padės apsisaugoti nuo nemalonaus kvapo visą dieną. ✓ Natūrals ✓ Rutuliniai ✓ Purškiami ✓ Kreminiai. Užeikite ir išsirinkite labiausiai patikusį.

Tai kone esminė asmeninės higienos priemonė, kuri naudojama dėl keleto pagrindinių priežasčių. Dezodorantai padeda kontroliuoti prakaitavimą ir kūno kvapą, suteikia švarumo ir gaivumo pojūtį visą dieną.

 

Dezodorantai mūsų pasiūloje

Asortimente galima rasti:

- Rutulinius dezodorantus, kurie yra patogūs naudoti ir gali užtikrinti ilgalaikę apsaugą nuo prakaitavimo; 

- Purškiamus dezodorantus, kurie suteikia greitą gaivumo pojūtį ir yra lengvai naudojami; 

- Kreminius ir pieštukinius dezodorantus, kurie yra švelnūs odai, maitina ir drėkina;

 

Dezodorantų gamintojai

Mūsų siūlomi dezodorantai ir kitos kūno priežiūros priemonės yra atrinkti iš įvairių pripažintų ir plačiai žinomų gamintojų linijų. THERME ir WELEDA yra garsūs gamintojai, kurie yra žinomi dėl savo natūralių, ekologiškų ir kokybiškų produktų. SESDERMA yra dermokosmetikos lyderis, kuris savo produktuose naudoja mokslinius tyrimus ir inovacijas. Be to, yra ir tokių prekių ženklų kaip BIODROGA, MANAGE YOUR SKIN®, MARIA GALLAND, TRAWENMOOR Organic ir ZARQA, kurie taip pat yra žinomi savo aukštos kokybės dezodorantais.

Mūsų "Dezodorantų" kategorija siūlo produktus, kurie atitinka aukščiausius kokybės standartus ir yra sukurti, remiantis naujausiomis mokslinėmis žiniomis ir technologijomis. Dezodorantai yra neatsiejama kasdieninės higienos dalis, padedanti išlaikyti švarumą, suteikianti gaivumo ir pasitikėjimo savimi jausmą visą dieną.

 

Patogios pirkimo sąlygos

Lojalumo programa

7% grįžta nuo neakcijuojamų prekių. Taip pat su kuponu galima atsiskaityti už akcijuojamas prekes - nėra jokių krepšelio apribojimų!

Patogus atsiskaitymas

Mūsų parduotuvėje, suformavus prekių krepšelį ir Jums jį patvirtinus, apmokėti galite El. bankininkyste, Bankiniu pavedimu, Paypal arba grynais/kortele pristatymo metu. Taip pat, Jūsų patogumui, už prekes galite atsiskaityti ir paštomate. 

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti