TRAWENMOOR produktams - vieną perki, antras dovanų!

Facets

Veido valymo priemonės kasdienei odos priežiūrai

Rodoma 1 puslapis iš 16

Veido valymo priemonės | Prausikliai
 

Veido valymo priemonės padės kasdien tinkamai pasirūpinti veido oda tiek norint nuvalyti makiažą, tiek ir per dieną susikaupusius nešvarumus. Pasižvalgykite!

Veido valomieji produktai yra esminė veido odos priežiūros dalis, nes jie dažnai ne tik nuvalo odos nešvarumus ir riebalų perteklių, bet ir švelniai nušveičia, drėkina odą, suteikia jai papildomos apsaugos. Šie produktai būtini kasdieninėje veido odos priežiūros rutinoje, norint ir siekiant išlaikyti sveiką, švarią ir jaunatvišką odą.
Daugelis žinome kad makiažą reikia nuvalyti micelininiu vandeniu, bet ar žinojote, kad yra žymiai daugiau veido valymo priemonių? Čia rasite ekspertų patarimų apie kasdienę odos priežiūrą, jei norite turėti skaisčią ir švarią veido odą rekomenduojame laikytis straipsnyje išvardytų patarimų.
 

Kokios būna veido valymo priemonės

Veido valymo priemonės skirstomos pagal odos tipą, kuriam jos skirtos, taip pat pagal poveikį ir efektą, kurį suteikia odai, bei, žinoma, pagal pačio produkto konsistenciją ir kategoriją veido priežiūros priemonių rinkoje:

Makiažo valikliaiTai yra produktai, skirti pašalinti makiažą, nešvarumus ir perteklinį riebalų sluoksnį. Makiažo valikliai gali būti pateikiami skirtingose formose, tokiose kaip valomieji geliai ar pieneliai. Jie užtepami ant švelnios servetėlės ar vatos padelio ir jais valoma veido oda ir makiažas.

- Veido prausikliai: Veido prausikliai dažniausiai yra skysti, gelio, kremo ar putų pavidalo. Jie naudojami kartu su vandeniu, švelniai nuplauna nešvarumus, atveria odos poras, ir paruošia ją sekantiems odos priežiūros žingsniams. Veido prausikliai dažnai yra lengvi ir švelnūs, taigi jie tinka daugumai odos tipų, net jautriai ir sausai odai, tačiau visuomet rekomenduojama prieš naudojimą pasitikrinti prausiklio aprašymą ant pakuotės. 

- Tonikai: Tai yra vandens arba gelio pagrindu pagaminti produktai, kurie naudojami po veido valymo, siekiant atkurti odos pH balansą ir pašalinti likusius valiklių likučius (plačiau apie veido valymo svarbą ir kaip veido valymą atlikti teisingai skaitykite čia). Jie taip pat gali suteikti papildomos drėgmės, raminančių arba odos tonizavimo savybių. Tonikai paprastai tepami ant veido servetėlės arba pirštais švelniai įtrinami į veido odą. 

- Drėgnos servetėlės: Šios vienkartinės servetėlės, impregnuotos valomuoju skysčiu arba toniku, yra patogios ir lengvai naudojamos, nes jomis galima pasinaudoti kelionėje ar vietoje, kurioje nėra galimybės veido papildomai nuprausti vandeniu, arba tuomet, kai norima greitai ir efektyviai nuvalyti veido odą. 
 

Kaip išsirinkti veido valymo priemones?

Rinkdamiesi sau tinkamiausią veido valymo priemonę, būtinai atsižvelkite į šiuos veiksnius:

 1. Jūsų odos tipas.
  Ar jūsų oda yra sausa, riebi, jautri ar kombinuota? Skirtingi veido valymo produktai gali būti pritaikyti skirtingiems odos tipams. Pavyzdžiui, jei turite riebią odą, patartina rinktis valiklį ar prausiklį, kuris reguliuoja riebalų gamybą ir mažina blizgesį. Jei jūsų oda yra sausa, tuomet rinkitės švelnų ir drėkinantį valymo produktą.
  Kad būtų paprasčiau, šiame straipsnyje papasakojome apie tai, kokie yra skirtingi odos tipai, bei apie kiekvieno odos tipo priežiūrą.
   

 2. Odos būklė ir problemos.
  Jei turite tam tikrų odos problemų arba pageidaujate konkrečių rezultatų, pvz., spuogų kontrolės arba raukšlių mažinimo, reikėtų rinktis veido valymo priemonę, kuri turi tam tikrus ingredientus ar savybes, kurios gali padėti spręsti šias problemas. Pavyzdžiui, veido valikliai su salicilo rūgštimi gali būti naudingi spuogų turintiems asmenims.
  Kad būtų paprasčiau nuspręsti kokių priemonių jums reikia, savo elektroninėje parduotuvėje turime suskirstę odos priežiūros priemones pagal tai, kokią odos problemą jos sprendžia, įskaitant ir veido valymo priemones:
  Aknės ir spuogų pažeistai odai;
  Veido raudonis ir rožinė;
  Jautriai ir sudirgusiai odai;
  Pažeistai odai;
  Odai su išsiplėtusiomis poromis;
  Dehidratuotai odai;
  Odai su pigmentinėmis dėmėmis;
  Kovai su raukšlėmis;
  Odai praradusiai stangrumą;
  Pavargusiai, papilkėjusiai odai;
  Kosmetika su vitaminu C.

 3. Ingredientai.
  Svarbu perskaityti produkto sudėtį ir atkreipti dėmesį į ingredientus. Venkite agresyvių ar dirginančių ingredientų, jei turite jautrią odą. Taip pat galite ieškoti ingredientų, kurie turi naudingų savybių, pvz., ramina odą, drėkina ar eksfoliavimui. Jei Jūsų oda jautri, reikėtų rinktis ne tik veido valymo priemones tinkančias šiam odos tipui, bet ir iš esmės keisti odos priežiūros rutinos įpročius ir naudoti tik jautriai odai tinkančius veido kremus, paakių kremus, kaukes veidui, serumus veidui, veido aliejus bei kūno priežiūros priemones. Čia rasite ekspertų patarimų švelniai ir veiksmingai odos priežiūrai.

 4. Produktų formatas ir patogumas.
  Kiekvienam asmeniui gali patikti skirtingi produktų formatai. Kai kurie galbūt norės naudoti valomąjį gelį ar prausiklį, kiti gali rinktis švelnias putas arba drėgnas servetėles. Svarbu atsižvelgti į produkto patogumą ir tinkamumą naudoti kasdieninėje veido priežiūros rutinoje.
   

Veido valymo priemonių gamintojai

Mūsų el. parduotuvės pasiūloje rasite itin daug skirtingų, tiek veido valymo priemonių tiek daugelio kitų produktų - gamintojų. Esame tikri, jog kiekvienas gamintojas esantis mūsų asortimente siūlo tik aukštos kokybės, pilnai ištestuotus, sertifikuotus produktus.
Kiekvieno gamintojo puslapyje rasite aprašymą apie jį ir jo kuriamus produktus:
SESDERMA, GERMANINI DE CAPUCCINI, Dr.Spiller, SKEYNDOR, COSRX, ANNA LOTAN, AHAVA, LAKSHMI, WELEDA, BIODROGA, CELL FUSION C, THE ORGANIC PHARMACY, GEMOLOGY, KEENWELL, MARIA GALLAND, SELVERT THERMAL, Driu Beauty, ZARQA, ALGOTHERM, EKSEPTION, GMT Beauty.
 

Tačiau, primename, kad ir koks geras produktas bebūtų, jo efektyvumas priklauso ne vien nuo gamintojo. Produktas turi atitikti Jūsų odos tipą, turi būti tinkamas norimai odos problemai spręsti ir ne mažiau svarbus aspektas - turi būti naudojamas pagal nurodytą instrukciją. Tad prižiūrėkite savo odą tinkamai ir nepamirškite jos valyti kasdien su geriausiomis veido valymo priemonėmis.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti