• Nemokamas pristatymas nuo 45€
  • Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Saugus apsipirkimas
  • Stipriausi Lietuvoje
Facets

Veido kaukės

Rodoma 1 puslapis iš 14

Veido kaukės | Lakštinės | Drėkinančios

Veido kaukės itin efektyviai padeda atgaivinti veido odą vos per keliolika minučių. Asortimente gausu įvairiausių kaukių skirtingiems poreikiams. Išsirinkite!
 

Kaip išsirinkti tinkamiausią veido kaukę?

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti platų veido kaukių pasirinkimą, tereikia atsižvelgti į savo odos tipą (plačiau apie tai kokie būna odos tipai, skaitykite čia), kad būtų parinkta kaukė, kuri geriausiai atitinka jūsų odos poreikius ir norimas išspręsti problemas. Ne tik veido kaukes, bet ir kitas veido priežiūros priemones: veido kremus, serumus, šveitiklius, aliejus, paakių kremus ir kitas priemones reikėtų pasirinkti pagal tai, kokia yra jūsų oda. Jūsų patogesniam apsipirkimui suskirstėme visą veido kosmetiką pagal tai, kokią odos problemą ji sprendžia. Pas mus rasite tokias prekių grupes:

Kokias veido kaukes rasite mūsų asortimente?

Veido kaukės gali būti įvairių tipų ir skirtingų poveikių. Pas mus rasite: 
- Lakštinės veido kaukės. Tai populiariausias kaukių tipas, nes jos padengia visą veidą, įskaitant skruostus, nosį, smakrą ir kaktą kartais ir dekoltė zoną. Šias kaukes ypač patogu ir greita naudoti. 
- Kreminės veido kaukės. Jas lengva užtepti ir paskirstyti visą veido odos zoną. Taip pat, įsigijus kreminę kaukę, jos pakaks ilgam laikui, ko negalima pasakyti apie vienkartines lakštines veido kaukes. 
- Lūpų srities kaukės. Šios kaukės yra specialiai sukurtos lūpoms ir aplink jas. Jos padeda maitinti, drėkinti ir lyginti lūpų odą. Lūpų kaukės dažnai yra prisotintos alavijo, medaus, kakavos sviesto ar kitų maitinančių komponentų. 
- Paakių kaukės. Šios kaukės yra mažesnio dydžio ir formos, skirtos sričiai aplink akis. Jos padeda mažinti raukšles, patinimą ir tamsius ratilus aplink akis. Dažniausiai jos būna pagamintos iš drėkinančių ar atgaivinančių ingredientų.

Veido kaukės pagal savo tipus gali būti kreminės ar gelio tekstūros, tepamos, lakštinės, prisotintos maitinančiais ir drėkinančiais komponentais, nuplaunamos arba nulupamos. Pagal veikimo poveikį jos gali būti valomosios, intensyvaus drėkinimo, maitinančios, skaistinančios, stangrinančios, gaivinančios, odos spalvą lyginančios ir t.t. Kaukės poveikis yra gilesnis, intensyvesnis nei veido kremų ar losjonų, todėl jų sudedamosios dalys gali būti labai specifinės. Ieškokite kaukės, kuri padėtų spręsti jūsų odos problemos arba prevenciškai užkirstų kelią jų atsiradimui. Kad būtų paprasčiau renkantis veido kaukę žinant kokio jos poveikio norite, žemiau rasite visas poveikių tipų grupes:

Veido kaukių gamintojai

Pas mus rasite itin atsakingų, su aukštomis moralinėmis vertybėmis, patikimus, itin kokybiškų ir veiksmingų produktų gamintojus. Todėl galime drąsiai sakyti, kad esame garantuoti už kiekvieno produkto kokybę. Turime ypač daug tiek veido kaukių, tiek kitų odos priežiūros produktų, plaukų priežiūros priemonių bei dekoratyvinės kosmetikos gamintojų ir tuo labai džiaugiamės, jog galime pasiūlyti tokį platų asortimentą. Apie kiekvieną gamintoją plačiau skaitykite gamintojų puslapiuose:

HOLIKA HOLIKA, AHAVA, SESDERMA, THE ORGANIC PHARMACY, MARIA GALLAND, Dr. Spiller, AIMX, MAYSTAR, GERMAINE de CAPUCCINI, KEENWELL, SKEYNDOR, GMT Beauty, BIODROGA, DEBORAH, GEMOLOGY ir tai dar ne viskas!

Prieš naudojimą visuomet perskaitykite instrukciją ir laikykitės gamintojo nurodymų bei rekomendacijų, kad gautumėte optimalius rezultatus ir išvengtumėte bet kokio nepageidaujamo poveikio.
 

Patogios pirkimo sąlygos

Lojalumo programa

7% grįžta nuo neakcijuojamų prekių. Taip pat su kuponu galima atsiskaityti už akcijuojamas prekes - nėra jokių krepšelio apribojimų!

Patogus atsiskaitymas

Mūsų parduotuvėje, suformavus prekių krepšelį ir Jums jį patvirtinus, apmokėti galite El. bankininkyste, Bankiniu pavedimu, Paypal arba grynais/kortele pristatymo metu. Taip pat, Jūsų patogumui, už prekes galite atsiskaityti ir paštomate. 

 

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti