• Nemokamas pristatymas nuo 45€
  • Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Saugus apsipirkimas
  • Stipriausi Lietuvoje

Veido šveitikliai odos priežiūrai

Rodoma 1 puslapis iš 3

Veido šveitikliai | Rūgštiniai | Enziminiai

Veido šveitiklis padės pašalinti negyvos odos ląsteles ir kitus nešvarumus susikaupusius ant Jūsų veido. Rūpinkitės savimi kartu su Prekesgroziui.lt

Veido šveitikliai - tai veido priežiūros produktų kategorija, kuri skirta giluminiam  veido valymui. Yra įvairių rūšių priemonės ir įrankiai skirti veido odos valymui, eksfoliacijai ir priežiūrai. Naudojant veido šveitiklius, gali būti lengviau pasisavinami ir kiti veido priežiūros produktai: veido serumai, kremai, aliejai ir kt., nes nušveitus odą, maistingosios ir specialiosios kitų produktų medžiagos ir ingredientai pasiekia gilesnius odos sluoksnius ir yra veiksmingiau absorbuojami, o tai duoda geresnį ir greitesnį siekiamą rezultatą. 
 

Pagrindiniai veido odos šveitiklių tipai

- Fiziniai, arba veido šveitikliai su grūdeliais arba granulėmis.
Šie šveitikliai paprastai yra gelių arba putų formos su įmaišytais mažais grūdeliais arba granulėmis. Jie naudojami švelniai eksfoliacijai ir odos paviršiaus valymui. Grūdeliai arba granulės padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir atskleisti šviežią odos sluoksnį.
Cheminiai veido šveitikliai - rūgštiniai arba enziminiai:
- Rūgštiniai veido šveitikliai
yra produktai, kurie naudoja rūgščių (pvz., glikolio rūgšties, salicilo rūgšties, hialurono rūgšties ir kt.) kompleksą norint eksfoliuoti, valyti ir pagerinti odos būklę. Šie šveitikliai padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, atnaujinti odos paviršių ir pagerinti odos tekstūrą.
Veido šveitikliai su enzimais yra produktai, kurie naudoja fermentų kompleksą (pvz., papainą, bromeliną arba kitus natūralius fermentus) norint nušveisti ir valyti veido odos gilesnius sluoksnius. Enzimai suskaldo nešvarumus ir negyvas odos ląsteles ir riebalus, todėl ji lengvai išvaloma, lieka švari ir švelni.

Plačiau apie veido šveitimo naudą, būdus, technikas ir reikiamą veido šveitimo dažnumą skaitykite čia.
 

Kaip išsirinkti tinkamiausią veido šveitiklį?

Kiekvienas žmogus gali turėti skirtingą odos tipą ir individualius poreikius. Prieš naudojant veido šveitiklį pirmą kartą, pasitarkite su dermatologu arba specialistu, kad atrastumėte jums patį geriausią ir tinkamiausią produktą atsižvelgiant į jūsų konkrečią odos problemą ir poreikius. Jūsų patogesniam apsipirkimui turime suskirstę visas veido priežiūros priemones, tokias kaip: veido prausikliai ar veido kaukės ir kt., pagal norimą odos problemą spręsti. Žemiau išvardiname kokias prekių grupes rasite:

Renkantis veido šveitiklį, visuomet atsižvelkite į savo veido odos tipą. Jeigu veido oda labai jautri, rinkitės kuo švelnesnį šveitiklį ir visuomet išbandykite jį ant nedidelės veido odos dalies mažiau matomoje vietoje. Jeigu jūsų oda mišri, storesnė, mažiau jautri, galite rinktis veido šveitiklį stambesnėmis granulėmis, kuris geriau išvalys nuo riebalų pertekliaus užsikimšusias poras ir skatins odos atsinaujinimą.  Norint suprasti koks yra jūsų odos tipas, galite paskaityti čia.
 

Veido odos šveitiklių gamintojai

Kaip ir daugelio kosmetikos priemonių, taip ir veido šveitiklių kokybė ir veiksmingumas priklauso nuo produkto gamintojo. Mūsų prekių asortimentas susideda tik iš geriausių, inovatyviausių technologijų naudojančių bei itin atsakingų gamintojų. Apie kiekvieną iš jų, galite paskaityti gamintojo aprašyme ir išsirinkti būtent to gamintojo produktus kurio požiūris, produktų kainos, sudėtys ir naudojamos gaminimo technologijos yra priimtiniausios:
HOLIKA HOLIKA, AHAVA, SESDERMA, THE ORGANIC PHARMACY, MARIA GALLAND, Dr. Spiller, AIMX, MAYSTAR, GERMAINE de CAPUCCINI, KEENWELL, SKEYNDOR, GMT Beauty, BIODROGA, DEBORAH, GEMOLOGY ir daugelis kitų.

Savo asortimentą atrenkame ypač kruopščiai, todėl galime drąsiai teigti, jog siūlome tik kokybiškus ir efektyvius produktus. Tačiau svarbu priminti, jog veido šveitiklių veiksmingumas priklauso ir nuo Jūsų, kaip dažnai, ar ne per dažnai naudosite šią priemonę, bei nuo individualiam odos tipui pasirinkto produkto ir norimo odos problemos sprendimo.
 

Patogios pirkimo sąlygos

Lojalumo programa

7% grįžta nuo neakcijuojamų prekių. Taip pat su kuponu galima atsiskaityti už akcijuojamas prekes - nėra jokių krepšelio apribojimų!

Patogus atsiskaitymas

Mūsų parduotuvėje, suformavus prekių krepšelį ir Jums jį patvirtinus, apmokėti galite El. bankininkyste, Bankiniu pavedimu, Paypal arba grynais/kortele pristatymo metu. Taip pat, Jūsų patogumui, už prekes galite atsiskaityti ir paštomate. 

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti