TRAWENMOOR produktams - vieną perki, antras dovanų!

Facets

GEMOLOGY KOSMETIKA

GEMOLOGY kosmetika - tai išskirtinės koncepcijos kosmetikos linija, paremta pusbrangių ir brangiųjų akmenų panaudojimu kosmetologijoje. Tai yra pirmoji pasaulyje kosmetikos linija odos priežiūros produktuose panaudojusi mineralus, kurių efektyvumas patvirtintas ilgamečių klinikinių tyrimų. Už inovacijas kosmetologijos srityje, 2017 GEMOLOGY yra pelniusi H. Pierantoni apdovanojimą. Kosmetikos produktai ne tik praturtinti naudingais mineralais, bet ir kuria nepakartojamas patirtis per ištobulintus produktų kvapus ir tekstūras. Kievienas produktas turi savo išskirtinę spalvą, kvapą ir pojūtį.

Rodoma 1 puslapis iš 5

Gemology kosmetika

GEMOLOGY kosmetika - inovatyvi, patvirtinta ilgalaikių tyrimų kosmetika. Sukurta suteikti naudingų mineralų odai ir unikalų patyrimą ją naudojant.

"Gemology" yra novatoriškas prancūzų kosmetikos prekės ženklas, kurį įkūrė Chrystelle Lannoy ir kuris garsėja savo įsipareigojimu rūpintis mineraline odos priežiūra ir etiškais ištekliais. "Gemology" misijos pagrindas - aistra natūraliems mineralams ir jų teikiamam transformuojančiam potencialui odos priežiūroje. Įkvėpimo semdamasi iš vienintelio neišsenkančio Žemės ištekliaus - mineralų - Lannoy ir jos komanda sukūrė išskirtinę kosmetikos liniją, kurioje susipina mokslas, etika ir tvarumas.

Daugiau nei du dešimtmečius dirbanti "Gemology" naudoja unikalią technologiją, leidžiančią išgauti svarbiausius mikroelementus, tokius kaip geležis, cinkas, magnis ir varis, iš įvairių akmenų, įskaitant safyrą, peridotą ir rubiną. Šie mikroelementai, neatsiejami nuo odos sveikatos ir atsparumo, vėliau įtraukiami į jų odos priežiūros produktus. Šis mokslinis metodas padeda sukurti odos oligoterapijos koncepciją, leidžiančią tiesiogiai ir efektyviai įsisavinti mikroelementus, siekiant spręsti įvairias odos problemas.

“Gemology” siūlo platų produktų asortimentą, skirtą įvairiems odos tipams ir problemoms spręsti, įskaitant odos drėkinimą, kovojimą su veido raudoniu ar rožine, senėjimo stabdymą, pigmentaciją, išsiplėtusių porų mažinimą ir kt. "Gemology" odos priežiūros priemonių pasiūloje yra įvairių produktų - nuo daugybės veido priežiūros priemonių ar makiažo valiklių ir plaukų priežiūros priemonių iki įvairiausių kūno priežiūros priemonių, kosmetinių ir net advento kalendorių.

Produktų gamyboje naudojami žaliaviniai akmenys etiškai gaunami iš įvairių pasaulio vietų - nuo Centrinio masyvo Prancūzijoje iki Brazilijos ir Azijos. “Gemology” užtikrina, kad visi tiekėjai laikytųsi etiškos gavybos praktikos, nenaudotų abejotino finansavimo ar vaikų darbo. 

Be to, šis prekės ženklas laikosi atsakingos pozicijos dėl mineralų naudojimo kosmetikoje, nes šiuos brangius išteklius naudoja kukliais ir tvariais kiekiais.

Tačiau jų įsipareigojimas siekti tvarumo neapsiriboja tik gaminiais. Laikydamasi tvirtos, laipsniškos ĮSA politikos, "Gemology" ėmėsi priemonių mažinti plastikinių pakuočių kiekį, pirmenybę teikdama perdirbamoms medžiagoms, tokioms kaip stiklas ir cukranendrės. Jie siekia atsisakyti nereikalingų elementų, pavyzdžiui, informacinių lapelių, ir taikyti natūralesnes ir aplinkai draugiškesnes formules, o jų naujieji koncentratai ir serumai yra 99,5 % natūralūs.

Siekdami aukščiausios kokybės, "Gemology" produktai atitinka šiuolaikinių vartotojų siekius - juose nėra parabenų, propilenglikolio, etanolio, glitimo ir laktozės. Jie pasisako už etišką vartojimą ir pakuoja savo produktus į stiklinius indelius ir buteliukus bei FSC reikalavimus atitinkančias perdirbamas dėžutes. Jei reikia plastiko, jo kiekis ribotas, o norint sumažinti atliekų kiekį, produktai turi papildymo galimybes tose pačiose pakuotėse.

"Gemology" yra daugiau nei kosmetikos prekės ženklas. Tai gamtos, mokslo ir etikos sąjungos įrodymas, teikiantis aukštos kokybės odos priežiūros sprendimus, tausojančius ir vartotoją, ir planetą. Jis neapsiriboja vien kosmetika, bet siūlo odos oligoterapijos patirtį, kur prabanga dera su tvarumu.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti