Švarios sudėties TRAWENMOOR kosmetikai net -50%

Kojų priežiūros priemonės

Rodoma 1 puslapis iš 2

Kojų priežiūros priemonės | Kaukės | Kremai

Profesionalios kojų priežiūros priemonės Jūsų kojų tobulai išvaizdai! ✓ Pasirinkimas Didelis ✓ Nemokamas Pristatymas nuo 45 € ✓ Patrauklios Kainos. Išsirinkite!

Mūsų kojos patiria kasdieninį intensyvų stresą - nuo ilgalaikio stovėjimo ir nuolatinio vaikščiojimo iki sportavimo ir netinkamos avalynės avėjimo. Visa tai gali sukelti skausmą, patinimą, nuovargį ir kitas kojų problemas, tokias kaip sausa pėdų oda, įtrūkimai, netgi pėdų grybelis ir pan. Taigi, rūpinimasis kojų sveikata yra toks pats svarbus kaip ir bet kurios kitos mūsų kūno dalies.

 

Kodėl kojų priežiūra tokia svarbi? 

Rinktis specializuotas kojų priežiūros priemones reikia dėl kelių priežasčių:

- Sveikata ir Gerovė: Intensyvi kasdienė veikla gali sukelti skausmą, patinimą, nuovargį ir kitas problemas. Teisinga kojų priežiūra padeda išvengti šių problemų ir užtikrinti jūsų kojų sveikatą ir gerovę. 

- Odos Būklė: Kojų ir pėdų oda yra labai atspari ir dėl nuolatinio slėgio ir trinimosi ji darosi storesnė, todėl reikalauja specializuotų produktų, kurie galėtų ją maitinti, drėkinti ir atnaujinti. 

- Grožis: Gražios, gerai prižiūrėtos pėdos yra svarbi asmeninės higienos ir estetikos dalis, o sausos, suskeldėjusios pėdos ir netvarkingi nagai gali sukelti diskomfortą ir įtakoti jūsų pasitikėjimą savimi.

- Prevencija: Reguliarus kojų priežiūros priemonių naudojimas gali padėti išvengti daugelio odos problemų, įskaitant sausumą, suskeldėjimą, pėdų grybelį ir kitas infekcijas. 

- Atsipalaidavimas: Kojų masažas su maitinamaisiais kremais ar aliejais gali būti puiki priemonė atsipalaiduoti ir mažinti stresą po ilgos dienos.

 

Kojų priežiūros priemonės mūsų asortimente

Šiame asortimente galite rasti įvairių tipų produktų, skirtų kojų odos priežiūrai:

- Geliai kojoms, skirti atpalaiduoti ir gaivinti nuovargio nukamuotas kojas; 

- Kojų ir pėdų kremai, skirti intensyviai maitinti ir drėkinti; 

- Pėdų kaukės, kurios padeda atkurti odos elastingumą ir jaunystę; 

- Aliejai kojoms, balzamai ir losjonai, skirti maitinti ir minkštinti; 

- Kompleksai kojoms, skirti pavargusioms ir sutinusioms kojoms;

- Kojų šveitikliai, kurie yra idealūs kojų odos atnaujinimui ir grožio priežiūrai.

 

Kojų priežiūros produktų prekių ženklai

Mes siūlome kruopščiai atrinktus tiek kojų priežiūros tiek kitus kūno priežiūros produktus iš gerai žinomų ir pripažintų gamintojų. Pavyzdžiui, LAKSHMI - gamintojas, kuris savo produktuose naudoja tik natūralius ir ekologiškus ingredientus; GMT Beauty ir HOLIKA HOLIKA - šiuolaikiški prekių ženklai, kurie priklauso inovatyvios ir kokybiškos Korėjos kosmetikos tipui; CLINERAL ir STYX - gamintojai, kurie yra žinomi dėl savo produktų, kuriuose naudojami Negyvosios jūros mineralai ir augaliniai ingredientai; bei WELEDA, AHAVA ir ALGOTHERM, kurie yra žinomi dėl savo natūralių ir švelnių produktų.

Visi šie prekių ženklai yra įsipareigoję teikti aukščiausios kokybės ir efektyvius produktus, kad padėtų jums išlaikyti kojų odą sveiką, minkštą ir gražią.

 

Kojų priežiūros svarba

Kojų priežiūra yra labai svarbi, nes jų sveikata ir išvaizda gali atskleisti daug apie bendrą mūsų sveikatą ir gerovę. Nuo nuolatinio stovėjimo ir vaikščiojimo iki nepatogių batų avėjimo, mūsų kojos nuolat patiria stresą, todėl svarbu joms skirti pakankamai dėmesio. Taigi, nepriklausomai nuo to, ar jums reikia papildomo drėkinimo, atpalaidavimo nuo nuovargio, ar tiesiog norite, kad jūsų kojos atrodytų puikiai, mūsų siūlomas kojų priežiūros priemonių asortimentas yra ideali vieta išsirinkti tinkamą produktą!

 

Patogios pirkimo sąlygos

Lojalumo programa

7% grįžta nuo neakcijuojamų prekių. Taip pat su kuponu galima atsiskaityti už akcijuojamas prekes - nėra jokių krepšelio apribojimų!

Patogus atsiskaitymas

Mūsų parduotuvėje, suformavus prekių krepšelį ir Jums jį patvirtinus, apmokėti galite El. bankininkyste, Bankiniu pavedimu, Paypal arba grynais/kortele pristatymo metu. Taip pat, Jūsų patogumui, už prekes galite atsiskaityti ir paštomate. 

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti