Švarios sudėties TRAWENMOOR kosmetikai net -50%

Facets

MARIA GALLAND KOSMETIKA

Maria Galland kosmetikos ypatingą išskirtinumą lemia: aukščiausia kokybė, nuolat kuriami nauji produktai, individualiai parinktos veiksmingos procedūros. Šios kosmetikos priemonės yra vienos perkamiausių pasaulyje, ir netgi įtrauktos į pasaulinį medicinos produktų žinyną kaip nepakeičiami ir efektyvūs gydomieji preparatai. Tikra meilė sau ateina supratus, kad visi esame skirtingi, kad mūsų poreikiai nevienodi. Tikrąjį gyvenimo džiaugsmą jaučiame tada, kai esame patenkinti tiek savo vidumi, tiek išore. Tuo yra paremta visa MARIA GALLAND filosofija.
Maria Galland – tarptautiniu mastu pripažintas prabangos prekės ženklas, kuris buvo sukurtas prieš daugiau nei 50 metų. Įmonės sėkmės receptą sudaro trys kompetencijos sritys: procedūros, konsultacijos bei produktai.

Rodoma 1 puslapis iš 8

Maria Galland

Maria Galland kosmetika – pasaulinio lygio kosmetikos prekės ženklas su 60 metų patirtimi. Aukščiausios kokybės ir inovatyvių produktų garantija. Apsilankykite!

"Maria Galland" yra prestižinis odos priežiūros ir kosmetikos prekės ženklas, žinomas dėl savo prabangių produktų ir individualaus požiūrio į grožį. Turtingą istoriją, siekiančią 1960-uosius metus, įkūrė Paryžiaus šokėja Maria Galland, turėjusi viziją kurti išskirtinius odos priežiūros sprendimus.

"Maria Galland" didžiuojasi savo įsipareigojimu siekti meistriškumo, sujungdama mokslo ir grožio pasaulius, kad sukurtų naujoviškas formules, kurios duoda puikių rezultatų. Bendradarbiaudama su garsių mokslininkų, dermatologų ir odos priežiūros specialistų komanda, prekės ženklas derina pažangiausius mokslinius tyrimus ir geriausius ingredientus, kad sukurtų produktus, skirtus įvairioms odos priežiūros problemoms spręsti.

Platus prekės ženklo gaminių asortimentas apima visus odos priežiūros aspektus, siūlo valomuosius, tonizuojamuosius, drėkinamuosius ir specializuotus odos priežiūros būdus. Maria Galland siūlo platų odos priežiūros priemonių - nuo švelnių veido prausiklių ar paakių kremų iki maitinamųjų drėkinamųjų veido kremų, nuo stiprių veido serumų iki atgaivinančių veido kaukių ar apsaugos nuo saulės priemonių, skirtų įvairiems skirtingų tipų ir problemų turinčios odos poreikiams tenkinti. Kad būtų aiškiau, koks yra jūsų odos tipas, skaitykite čia, galbūt tai pravers ieškant konkrečiam odos tipui skirtų priemonių.

Vienas iš išskirtinių "Maria Galland" bruožų - individualus požiūris į odos priežiūrą. Pripažindamas, kad kiekvienas žmogus turi unikalių poreikių, šis prekės ženklas siūlo produktus, pritaikytus konkretiems odos tipams ir problemoms spręsti. Toks individualus požiūris užtikrina, kad klientai galėtų rasti tinkamiausius produktus savo odai, taip skatinant veiksmingesnę ir tikslingesnę odos priežiūrą.

Be veidui ir kūnui skirtų priemonių, Maria Galland siūlo irdaugelio išmėgintą ir labai pamėgtą dekoratyvinę kosmetiką. Žemiau rasite visas veido kosmetikos priemones kurias gamina ir Maria Galland prekinis ženklas :

Be mažmeninės prekybos produktais, Maria Galland garsėja profesionaliomis procedūromis, siūlomomis išskirtiniuose SPA centruose ir grožio institutuose. Šios specializuotos procedūros suteikia klientams prabangią ir transformuojančią patirtį, derinant pažangias technikas su išskirtiniais "Maria Galland" produktais. Šių procedūrų dažnai pageidauja tie, kurie ieško profesionalių žinių ir pasimėgavimo odos priežiūros procedūromis.

Visame pasaulyje veikianti "Maria Galland" užsitarnavo elegancijos ir rafinuotumo reputaciją grožio pramonėje. Jos gaminių ieško odos priežiūros entuziastai, profesionalai ir asmenys, ieškantys prabangos kasdienės odos priežiūros ritualuose. Derindama mokslines naujoves, aukščiausios kokybės ingredientus ir individualų požiūrį, "Maria Galland" ir toliau išlieka svarbia žaidėja aukščiausios klasės odos priežiūros srityje.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti