• Nemokamas pristatymas nuo 45€
  • Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Saugus apsipirkimas
  • Stipriausi Lietuvoje

VITA LIBERATA KOSMETIKA

VITA LIBERATA kosmetika tai itin lengvos konsistencijos, organiškos sudėties, bekvapės - savaiminio įdegio priemonės. Įdegis kaip natūralios saulės! Naudojamos gryniausios, palyginti su kitų savaiminio įdegio produktų prekių ženklais, sudedamosios dalys. Pagrindinės mūsų medžiagos yra natūralios, ekologiškos, turi „Ecocert“ sertifikatą. Kompanijos tikslas iš pagrindų pakeisti savaiminio įdegio priemones ir pasiūlyti alternatyvą deginimuisi saulės atokaitoje. Taikoma 72 valandas odos drėgmę išlaikanti „Moisture Locking“ technologiją, visiškai kvapą panaikinanti „Odour Remove™“ technologija, ilgiausiai įdegį išlaikanti „pHenO2™“ technologija, odos senėjimą stabdanti „HyH20™“ technologiją bei „Trystal3™“ technologija, kuri leidžia sukurti sausą kristalų formos savaiminio įdegio priemonę.

Rodoma 1 puslapis iš 2

Vita Liberata kosmetika

Organiška Vita Liberata kosmetika norintiems įgauti natūralų įdegį tausojant odą nuo saulės spindulių. Išsirinkite ir būkite įdegę ištisus metus.

"Vita Liberata" - tai prabangus savaiminio įdegio prekių ženklas, kurį 2003 m. Šiaurės Airijoje  įkūrė Alyson Hogg. "Vita Liberata" komanda yra aistringi odos priežiūros ir įdegio ekspertai, kurie 2007 m. sukūrė pirmąjį pasaulyje bekvapį įdegį, o unikali kvapo šalinimo technologija Odour Remove™ dabar naudojama visuose namuose ir salonuose purškiamam įdegiui. Įmonė teigia, kad jų ingredientai yra gryniausi įdegio pasaulyje - natūralūs, sertifikuoti ekologiški ir "Ecocert" patvirtinti ekstraktai yra mūsų formulių pagrindas. Šio gamintojo tikslas - pasiūlyti tiek veido priežiūros priemones, tiek kūno priežiūros priemones, kuriuose dera natūraliai atrodanti spalva, aksominio švelnumo oda ir ilgalaikis drėkinimas.

Viena iš "Vita Liberata" inovatyvių technologijų yra "Odour Remove™", kuri užtikrina, kad produktuose nebūtų kvapo, paprastai susijusio su savaiminio įdegio priemonėmis. Jie taip pat sukūrė pirmąją pasaulyje visiškai netoksišką įdegio priemonių liniją, kurioje nėra parabenų, kvepalų, alkoholio ir visų susirūpinimą keliančių cheminių medžiagų.

"Vita Liberata" produktų liniją sudaro savaiminio įdegio priemonės tokios kaip: kremai, putos, losjonai, serumai, dulksnos, pieneliai, šveitikliai ir tonikai, taip pat odos paruošimo ir priežiūros produktai. 

Produktų linija “Beauty Blur” sukurė specialiai veidui skirtus BB ir CC kremus, kurie koreguoja ir sulygina veido atspalvį.

Įmonė ir toliau diegia pasaulinio lygio įdegio technologijas, kurios skatina, kad savaiminis įdegis taptų realia alternatyva saulės spinduliams. Tarp jų - "Moisture Locking", užtikrinanti 72 valandų odos drėkinimą, "Odour Remove™" - jokio kvapo, "pHenO2™" - ilgiausiai išliekantis įdegis, "HyH20™" - drėkinimas nuo senėjimo ir "Trystal3™" technologija, leidžianti įdegiui veikti sausu kristalizuotu pavidalu.

Bendrovė "Vita Liberata" puikiai supranta, kokią svarbą tvarumas turi socialinėje ir įmonių politikoje, ir pripažindama, kad pasaulis neturi begalinių išteklių ir kad norėdama užtikrinti aplinkos ir planetos tvarumą, ieško būdų, kaip šiuos išteklius išmintingai naudoti asmens priežiūros ir gamybos rinkoje. “Vita Liberata" misija - tarnauti visuomenės gerovei pasitelkiant inovatyvias technologijas, aukščiausios kokybės gaminius ir etišką partnerystę, kuri užtikrina verslo atsakomybę - pirmauti gaminių našumo, verslo augimo, vertės klientams, tiekėjams ir darbuotojams srityse. 

Jokie "Vita Liberata" gaminiai nėra bandomi su gyvūnais. "Vita Liberata", griežtai pasisako prieš bandymus su gyvūnais ir tokios pozicijos laikosi nuo pat kompanijos įkūrimo 2003 m. 

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti