• Nemokamas pristatymas nuo 45€
  • Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Saugus apsipirkimas
  • Stipriausi Lietuvoje

BIOSILK PRIEMONĖS PLAUKAMS

Biosilk priemonės plaukams puoselėja, stiprina, gaivina ir atkuria pažeistus plaukus. Naudojant naujausias technologijas, priemonės apsaugo plaukus nuo karščio, šalčio ir drėgmės. Tai revoliucinis šilkas jūsų plaukams.

Rodoma 1 puslapis iš 2

Biosilk priemonės plaukams

Biosilk priemonės plaukų glotnumo revoliucijai. Pasiūloje rasite šampūnų, kondicionierių, plaukų formavimo priemonių bei šilko plaukams. Išsirinkite!

Biosilk - tai prekės ženklas, išpopuliarėjęs dėl natūralių ingredientų, tokių kaip šilko baltymai, naudojimo plaukų priežiūros produktuose. Šilko baltymai pasižymi gebėjimu įsiskverbti į plaukų sruogas ir suteikti joms drėgmės, stiprumo ir blizgesio iš vidaus.

Pasaulyje labai išpopuliarėjo ir vartotojų mėgiamos yra Biosilk plaukų priežiūros priemonės ir plaukų formavimo priemonės:

Be plaukų priežiūros produktų, Biosilk taip pat siūlo odos priežiūros produktų liniją, papildytą šilko baltymais. Šie produktai skirti drėkinti ir gerinti odos tekstūrą bei išvaizdą.

Biosilk taip pat buvo pripažinta dėl savo įsipareigojimo užtikrinti gyvūnų gerovę, nes šis prekės ženklas netestuoja savo gaminių su gyvūnais ir yra gavęs PETA sertifikatą kaip prekės ženklas, kuriam netaikomas žiaurus elgesys.

Biosilk gamina Farouk Systems, Inc. - Hiustone įsikūrusi įmonė, kuri specializuojasi profesionalių plaukų priežiūros produktų gamyboje. Bendrovę "Farouk Systems" 1986 m. įkūrė kirpėjas ir verslininkas Farouk Shami.

Bendrovė Farouk Systems savo gaminiuose naudoja natūralias sudedamąsias dalis ir yra sukūrusi nemažai novatoriškų technologijų, skirtų plaukų priežiūros pramonei. Pavyzdžiui, bendrovė platina CHI plaukų priežiūros priemonių prekės ženklo produktus, taip pat yra sukūrusi CHI keraminį plaukų formavimo lygintuvą, kuriame naudojamos keraminės plokštelės tolygiai paskirsto karštį ir sumažina plaukų pažeidimus.

Be įsipareigojimo naudoti natūralius ingredientus ir kurti naujoviškas technologijas, Farouk Systems taip pat garsėja savo įsipareigojimu užtikrinti tvarumą. Įmonė savo gamybos procesuose įdiegė daug ekologiškų metodų, pavyzdžiui, naudoja atsinaujinančius energijos šaltinius ir mažina atliekų kiekį.

Bendrovė Farouk Systems taip pat buvo pripažinta už filantropinę veiklą. Įmonė dovanojo gaminių ir išteklių daugeliui labdaros organizacijų, taip pat teikia pagalbą nelaimių padariniams likviduoti Jungtinėse Valstijose ir visame pasaulyje.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti