Švarios sudėties TRAWENMOOR kosmetikai net -50%

Facets

Dr. Spiller kosmetika

Tai pirmaujanti Europos odos priežiūros linija iš Vokietijos, siūlanti naujausios kartos kosmetinius preparatus su biologiškai aktyviais komponentais, kurie sumažina odos problemas ir atkuria natūralių odos funkcijų pusiausvyrą. Revoliucinė įmonėje sukurta HYTEC emulsijos sistema efektyviai reguliuoja odos drėgmės balansą ir optimizuoja deguonies įsisavinimą bei pernešimą taip pat sugeba sustabdyti odos senėjimo procesus ir įjungti odos atjauninimo mechanizmus. Prekės ženklo filosofija remiasi įsitikinimu, kad sveika oda kyla iš vidaus ir kad norint pasiekti gražią odą, svarbiausia yra ją maitinti ir apsaugoti tinkamais ingredientais. Kosmetika paremta natūraliomis veikliosiomis medžiagomis. Asortimente produkcija skirta spręsti įvairias odos problemas nuo itin sunkių, tinkamų net onkologiniams ligoniams iki natūralų grožį puoselėjančių. 

Rodoma 1 puslapis iš 8

Dr. Spiller kosmetika

Dr. Spiller kosmetika, tai odos priežiūros sprendimas, gerbiantis ir stiprinantis natūralias odos funkcijas, užtikrinančias sveiką ir švytinčią odą. Užsukite!

"Dr. Spiller" yra prestižinis odos priežiūros prekių ženklas, jau daugiau kaip 50 metų besirūpinantis odos sveikata. Vokietijoje sukurtas prekės ženklas pelnė tarptautinį pripažinimą dėl naujoviškų ir veiksmingų odos priežiūros sprendimų.

Pagrindinė "Dr. Spiller" filosofija grindžiama supratimu, kad pati odos sistema yra galingiausia jėga, padedanti palaikyti ir atkurti odos sveikatą. Šis supratimas įtvirtintas prekės ženklo Biomimetinės odos priežiūros koncepcijoje, kuria siekiama veikti kartu su natūraliomis odos sistemomis, o ne prieš jas.

“Dr. Spiller” produktai garsėja didele veikliųjų medžiagų koncentracija ir unikalia emulsijos technologija. Pastaroji užtikrina, kad ingredientai būtų efektyviai įsisavinami ir optimaliai naudingi, todėl odos būklė pagerėja akivaizdžiai ir ilgam.

Kiekvienas "Dr. Spiller" gaminys kruopščiai sukurtas iš aukščiausios kokybės ingredientų, remiantis giliu prekės ženklo atstovų supratimu apie biologinius odos procesus. Produktų asortimentas apima: apsaugos nuo saulės priemones, įvairias kūno priežiūros priemones, nuo kūno odos priežiūros priemonių ar prausimosi priemonių iki rankų priežiūros priemonių. Taip pat veido priežiūros priemones, nuo veido serumų, kremų veidui, veido kaukių iki veido prausiklių, paakių kremų ir daugelio kitų produktų skirtų įvairiems odos tipams ir problemoms, įskaitant jautrią odą, į aknę linkusią odą, raukšlių mažinimą, drėkinimą ir kt.

Gamintojas, "Dr. Spiller" laikosi griežtų kokybės standartų visame gamybos procese. Prekės ženklas yra įsipareigojęs užtikrinti tvarumą ir atsakingą tiekimą, kad kiekvienas gaminys būtų naudingas ne tik odai, bet ir aplinkai. Jų laboratorijose naujausios technologijos derinamos su laiko patikrintais metodais, kad būtų gaminami odos priežiūros sprendimai, kurie yra tobulas mokslo ir gamtos derinys.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti