Švarios sudėties TRAWENMOOR kosmetikai net -50%

Įdegį skatinanti kosmetika

Rodoma 1 puslapis iš 1

Įdegį skatinančios priemonės | Kremai | Fluidai

Įdegį skatinančios priemonės padės jūsų odai pasiruošti deginimuisi saulėje. Užsisakykite internetu patraukliomis kainomis. ✔ Prekes pristatome per 1-3 d.d.
 

Įdegį skatinančios priemonės mūsų asortimente

Šioje kategorijoje rasite vienų populiariausių saulės kosmetikos gamintojų, tokių kaip: GERMAINE de CAPUCCINI, KEENWELL ir NATINUEL produktų. Įdegį skatinančius produktus sudaro emulsijos, kremai ir balzamai, kurie padės Jūsų odai pasirengti saulei, intensyviau įdegti ir ilgiau išlaikyti gražią įdegio spalvą.

- Įdegį skatinančios emulsijos yra lengvos ir greitai įsigeria, palaikydamos odos drėgmę ir elastingumą. Jos padeda sustiprinti odos spindesį ir skatina natūralų ir tolygų įdegį. 

- Įdegį skatinantys kremai ir balzamai yra tirštesnės tekstūros ir ilgiau drėkina odą, užtikrindami jos minkštumą ir švelnumą. Jie yra idealūs naudoti po ilgos dienos saulėje, nes jie padeda atgaivinti ir nuraminti odą, taip pat padeda išlaikyti ir prailginti įdegio spalvos intensyvumą.
 

Ką reikia žinoti naudojant įdegį skatinančius produktus

Visi mūsų siūlomi įdegį skatinantys produktai yra sukurti taip, kad rūpintųsi jūsų odos sveikata ir gerove, tačiau nors ir padeda pasiekti gražią įdegio spalvą, rekomenduojama būtinai naudoti apsaugą nuo saulės su aukštu SPF, kad apsaugotumėte savo odą nuo kenksmingų saulės spindulių. Išsamiau apie tai kas yra SPF ir kaip jį suprasti galite paskaityti čia.

Prieš naudojant įdegį skatinančius produktus, patartina atlikti odos šveitimą specialiu kūno šveitikliu, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles ir užtikrintumėte, kad produktai tolygiai paskirstys ant odos. Čia rasite straipsnį apie odos šveitimo naudą, būdus bei reikiamą dažnumą.
Taip pat prieš pirkdami įdegį skatinantį produktą, turėtumėte pasitarti su specialistu arba atlikti alerginį testą, ypač jei turite jautrią odą ar esate alergiški tam tikriems ingredientams.

Išsirinkite tinkamiausią įdegį skatinančią priemonę mūsų parduotuvėje ir mėgaukitės saulės išbučiuoto įdegio spalva!
 

Patogios pirkimo sąlygos

Lojalumo programa

7% grįžta nuo neakcijuojamų prekių. Taip pat su kuponu galima atsiskaityti už akcijuojamas prekes - nėra jokių krepšelio apribojimų!

Patogus atsiskaitymas

Mūsų parduotuvėje, suformavus prekių krepšelį ir Jums jį patvirtinus, apmokėti galite El. bankininkyste, Bankiniu pavedimu, Paypal arba grynais/kortele pristatymo metu. Taip pat, Jūsų patogumui, už prekes galite atsiskaityti ir paštomate. 

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti