TRAWENMOOR produktams - vieną perki, antras dovanų!

Facets

GERMAINE de CAPUCCINI KOSMETIKA

Germaine de Capuccini kosmetikos kompaniją, 1964 m., įkūrė ispanė Carmen Vidal – profesionali kosmetikė, kuri žinojo ko reikia jos kolegoms ir jų klientams. Todėl nenuostabu, kad šiuo metu „Germaine de Capuccini“ kosmetiką pamėgo specialistai daugiau nei 80-yje pasaulio šalių. Europoje ši kosmetika priklauso geriausios profesionalios kosmetikos penketukui. Germaine de Capuccini įranga leidžia išvystyti progesyviausias darbo sistemas, pasiekti aukščiausią mikrobiologinio grynumo lygį, prižiūrėti bei kontroliuoti kiekvieno produkto gamybos fazę.

Rodoma 1 puslapis iš 8

Germaine de Capuccini kosmetika

Germaine de Capuccini kosmetika - profesionali, moksliniais tyrimais grįsta kosmetika odos būklės gerinimui. Saugokite savo grožį su geriausiais produktais!

"Germaine de Capuccini" yra garsus kosmetikos prekės ženklas, turintis turtingą paveldą. Įkurtas 1964 m. Ispanijoje, šis prekės ženklas įsitvirtino kaip pasaulinis grožio pramonės lyderis, siūlantis platų aukštos kokybės odos priežiūros priemonių ir dekoratyvinės kosmetikos produktų asortimentą.

“Germaine de Capuccini” filosofijos pagrindas - atsidavimas naujovėms, moksliniams tyrimams ir grožio siekis. Prekės ženklo produktai kuriami bendradarbiaujant su patyrusių mokslininkų, dermatologų ir grožio specialistų komanda, kuri derina naujausius odos priežiūros technologijų pasiekimus su natūraliais ingredientais, kad sukurtų veiksmingus ir prabangius preparatus.

“Germaine de Capuccini” gali pasigirti įvairialypiu produktų asortimentu, atitinkančiu įvairius odos priežiūros poreikius. Nuo veido valymo priemonių ir paakių kremų iki drėkinamųjų veido kremų, serumų ir kūno priežiūros priemonių - šis prekės ženklas siūlo platų produktų, skirtų odai valyti, maitinti ir puoselėti, asortimentą. Be to, "Germaine de Capuccini" specializuojasi tikslinėse procedūrose, skirtose konkrečioms problemoms spręsti, pavyzdžiui, raukšlių atsiradimo stabdymui, dehidratuotai odai, skaistinimui ir stangrinimui.

"Germaine de Capuccini" išsiskiria tuo, kad yra tvirtai įsipareigojusi siekti kokybės. Prekės ženklas kruopščiai atrenka aukščiausios kokybės ingredientus, gaunamus iš viso pasaulio, kad užtikrintų aukščiausius veiksmingumo ir saugumo standartus. Be to, prekės ženklas gamybos proceso metu taiko griežtas kokybės kontrolės priemones, užtikrinančias, kad kiekvienas produktas atitiktų griežtus prekės ženklo standartus.

"Germaine de Capuccini" supranta, kad odos priežiūra - tai ne tik rezultatų siekimas, bet ir pojūčių puoselėjimas. Prabangios tekstūros, išskirtiniai kvapai ir elegantiškos pakuotės - "Germaine de Capuccini" siūlo pojūčių kelionę, kuri praturtina bendrą odos priežiūros ritualą.

“Germaine de Capuccini”, pripažįstama dėl savo profesionalumo ir kompetencijos, yra mėgstama grožio specialistų ir kosmetologų visame pasaulyje. Prekės ženklo įsipareigojimas mokytis ir nuolat kelti kvalifikaciją užtikrina, kad jo produktai būtų naudojami veiksmingai ir patikimai rekomenduojami odos priežiūros ekspertų. Kalbant apie ekspertus, turime paruošę ekspertų patarimų kaip reikia prižiūrėti odą kasdien, jį rasite čia. O su “Gemaine de Capuccini” produkcija, odos priežiūra bsu vienas malonumas! 

“Germaine de Capuccini” yra pasaulinis prekės ženklas, todėl jį galima įsigyti atrinktuose SPA centruose, salonuose ir grožio institutuose visame pasaulyje. Dėl savo įsipareigojimo siekti tobulumo ir gebėjimo užtikrinti matomus rezultatus ji pelnė lojalių klientų, ieškančių sudėtingų ir veiksmingų odos priežiūros sprendimų, ratą.

“Germaine de Capuccini”, kurioje dera mokslas, gamta ir prabanga, toliau tobulėja ir diegia naujoves, suteikdama žmonėms galimybę pasiekti sveiką, skaisčią odą ir puoselėti natūralų grožį.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti