Švarios sudėties TRAWENMOOR kosmetikai net -50%

Facets

SKEYNDOR KOSMETIKA

Skeyndor kosmetika - tai moksliniai tyrimai, naujausios veikliosios sudedamosios dalys ir naujoviška gaminių sudėtis, visą tai apima Skeyndor produktų pagrindą. Skeyndor siekia matomų, tikrų rezultatų, tinkamų šiuolaikinėms reikliausioms klientėms ir klientams. Yra atlikti visų „Skeyndor“ produktų dermatologiniai tyrimai, taip pat atliekami plataus vartojimo veiksmingumo tyrimai.

Rodoma 1 puslapis iš 7

Skeyndor

Inovatyvi Skeyndor kosmetika tik iš veikliausių sudedamųjų dalių suteikianti išskirtinį dėmesį veido ir kūno odai. Pasirūpinkite savo odą kartu su Skeyndor!

"Skeyndor" yra prestižinis ispaniškas odos priežiūros prekių ženklas, įkurtas 1966 m. Prekės ženklo "Skeyndor" pavadinimas kilęs iš žodžių "skin" (oda) ir "d'or" (iš aukso), o tai atspindi įmonės įsipareigojimą teikti aukštos kokybės odos priežiūros sprendimus.

"Skeyndor" yra pripažinta dėl naujoviškų ir mokslu pagrįstų odos priežiūros priemonių. Jie nuolat vykdo mokslinius tyrimus ir plėtrą, kad į savo gaminius įtrauktų naujausius odos priežiūros pasiekimus. 

Įmonė siūlo platų produktų asortimentą, skirtą įvairiems odos tipams ir problemoms spręsti, įskaitant odos senėjimo stabdymą, drėkinimą, spuogus, apsaugą nuo saulės, pigmentaciją ir kt. "Skeyndor" odos priežiūros produktų pasiūloje yra įvairių produktų - nuo veido priežiūros priemonių: veido kremų, serumų, kaukių, paakių kremų ar veido valymo priemonių iki kūno priežiūros priemonių, apsaugos nuo saulės priemonių, ar profesionalios veido kosmetikos.

Viena iš populiariausių linijų yra "Power Hyaluronic", kurioje naudojama hialurono rūgštis, giliai drėkinanti odą ir gerinanti jos natūralias drėgmės sulaikymo galimybes. Kita svarbi linija - "Global Lift", skirta veido kontūrui paryškinti ir pakelti.

Su "Skeyndor" dažnai siejamas jos įsipareigojimas profesionaliam grožio sektoriui - ji siūlo pažangius mokymus estetikos specialistams, o jos gaminių dažnai galima rasti profesionaliuose SPA centruose ir salonuose.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti