Švarios sudėties TRAWENMOOR kosmetikai net -50%

Facets

SESDERMA KOSMETIKA

SESDERMA kosmetikos kompanija įkurta Ispanijoje prieš 25 metus. Sukurta daugiau kaip 300 pažangių odos priežiūros preparatų, kurie buvo įvertinti daugeliu dermatologijos laimėjimų. Preparatai skirti odos paruošimui prieš cheminius pilingus bei reabilitacijai po jų. Kompanija taip pat kuria ir gamina preparatus odos priežiūrai namuose, kurie yra skirti spręsti įvairias odos problemas, apsaugoti odą nuo kenksmingų išorinės aplinkos faktorių. 2010 metais SESDERMA pirmoji kosmetologijos pasauliui pasiūlė priemones nanotechnologijų pagrindu. Tai technologija, kurios tikslas veikliąsias medžiagas patalpinti į nanosomas. Tokiu būdu technologija leidžia preparatams, skirtiems odos, plaukų ir nagų priežiūrai, pasiekti reikiamą sluoksnį ar gylį, kas anksčiau buvo neįmanoma.

Rodoma 1 puslapis iš 19

Sesderma

Sesderma kosmetika pagaminta pasitelkiant nanotechnologijas. Kompanija turi ilgametę patirtį dermatologijos srityje, todėl yra viena efektyviausių.

"Sesderma" yra pasaulinė odos priežiūros produktų gamybos įmonė, kurią 1989 m. įkūrė žinomas ispanų dermatologas daktaras Gabrielis Serrano. Įmonė didžiuojasi į klientus orientuotu požiūriu, nes kuria gaminius, remdamasi tiesioginiais šimtų pacientų atsiliepimais.

“Sesderma” ypač žinoma dėl savo pažangių nanotechnologijomis pagrįstų odos procedūrų. Naudodama nanotechnologijas, "Sesderma" gali sukurti mažas vezikules, vadinamas liposomomis, kuriomis veikliosios medžiagos patenka giliau į odą. Šis metodas pagerina odos priežiūros priemonių veiksmingumą ir skatina geresnius rezultatus.

"Sesderma" siūlo platų produktų, skirtų įvairiems odos tipams ir būklėms, asortimentą. Jos produktų linijose yra sprendimų, skirtų tokioms problemoms kaip senėjimas, spuogai, sausumas, hiperpigmentacija ir jautrumas. Prekės ženklo veido priežiūros priemonių asortimentą sudaro: 

Taip pat, šio prekinio ženklo asortimente gausu: kūno priežiūros priemonių, apsaugos nuo saulės priemonių bei plaukų priežiūros priemonių.

Vienas iš išskirtinių "Sesderma" produktų yra "C-Vit" linija, kurią sudaro produktai, praturtinti vitaminu C, kovojantys su senėjimo požymiais ir skatinantys skaisčią ir švytinčią veido odą. 


"Sesderma" didžiuojasi filosofija "įsiklausyti į jūsų odą" ir šiuo principu vadovaujasi kurdama gaminius bei aptarnaudama klientus.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti