Švarios sudėties TRAWENMOOR kosmetikai net -50%

 

Prekės Grožiui

Patarimai kaip prižiūrėti odą

Riebalų rūgščių kapsulės
Omega-3 ir Omega-6 riebalų rūgštys yra gyvybiškai svarbios mūsų sveikatai, įskaitant odos sveikatą.
Užsimerkusi moteris įmasažuoja serumą į veido odą
Stresas yra gyvenimo dalis, tačiau nedaugelis iš mūsų žino, kad stresas gali tiesiogiai veikti net mūsų odos sveikatą.
Moteris žiūrėdama į veidrodi masažuoja kaklą voleliu
Oda nuolat keičiasi ir atsinaujina, bet su amžiumi šis procesas sulėtėja. Tačiau dėka mokslinių tyrimų ir inovacijų, šiandien turime produktų, kurie skatina odos ląstelių regeneraciją, padėdami jai išlaikyti jos jaunatviškumą ir šviežumą.
Kremo gaminimas
Steroidų naudojimas kosmetikos pramonėje atveria duris į pažangius odos priežiūros sprendimus. Žinoma, svarbu tinkamai informuotis ir būti atsargiems, tačiau jų teikiamos naudos yra akivaizdžios.
Natūralūs aliejai kosmetikoje
Trigliceridai yra vienas iš labiausiai vartojamų terminų sveikatos srityje, bet ar žinojote, kad jie taip pat yra labai populiarūs kosmetikos pramonėje?
Atomai kosmetikos laše
Atomas, kilęs iš graikiško žodžio, reiškiančio "nedalomas", yra mažiausia cheminė dalis, kurioje saugomos elementų savybės.
Maistas tinkamas optimaliam cholesterolio kiekiui palaikyti
Cholesterolis – tai vienas iš labiausiai nepripažintų grožio herojų. Daugelis iš mūsų su cholesteroliu susijusį poveikį sieja tik su širdies sveikata, ir retas kuris žino, jog jo reikšmė mūsų odos būklei yra labai aktuali!
molekulės
Iš pirmo žvilgsnio visatos didybės ir mažiausios jos dalelės molekulės, iš kurios sudaryta mūsų oda, sąsajos gali pasirodyti menkos. Tačiau visgi molekulės yra tas paslėptas mechanizmas, kuris formuoja mūsų odos būklę.
Vyras naudoja tepamą veido kaukę
Testosterono hormonas stimuliuoja sebocitų (riebalinių liaukų ląstelių) veiklą, skatindamas riebalų gamybą odos paviršiuje. Tai reiškia, kad aukštą testosterono lygį turintys žmonės gali turėti didesnę riebios odos ir spuogų tikimybę.
Serumo pipetė su BHA rūgštimi
Odos priežiūra yra kasdienio gyvenimo dalis, o vienas svarbiausių komponentų šiame procese yra BHA rūgštys. Bet ar kada nors susimąstėte, kas yra BHA rūgštys ir kodėl jos yra tiek pabrėžiamos odos priežiūros produktuose?
Moteris užsidengusi akis apelsinais, vienu iš pagrindinių AHA rūgščių- citrusiniu vaisiu.
Vis daugiau mokslinių tyrimų patvirtina AHA rūgščių veiksmingumą, todėl galima teigti, kad jos yra stebuklingas ingredientas, apie kurį tiesiog privalu žinoti.
Paraudosi ir neižinti moters ranka
Šiame straipsnyje išsamiau supažindinsime su dažniausiai pasitaikančiomis odos alerginių reakcijų rūšimis, jų priežastimis, prevencinėmis priemonėmis ir valdymo strategijomis.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti