• Nemokamas pristatymas nuo 45€
  • Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Saugus apsipirkimas
  • Stipriausi Lietuvoje

Šampūnai profesionaliai plaukų priežiūrai

Rodoma 1 puslapis iš 24

Šampūnai | Nuo pleiskanų | Drekinantys

Profesionalus šampūnas - būtinas norint turėti žvilgančius, sveikus ir išpuoselėtus plaukus. Asortimentas gausus įvairiausių šampūnų skirtingiems plaukų tipams.

Profesionalūs plaukų priežiūros šampūnai skiriasi nuo asmeninės priežiūros šampūnų, nes jie sukurti taip, kad atitiktų konkrečius skirtingų tipų ir būklės plaukų poreikius. Profesionalių šampūnų sudėtyje yra aukštesnės kokybės sudedamųjų dalių, didesnės koncentracijos ir labiau specializuotų sudedamųjų dalių derinių, kurie teikia tikslingesnę naudą plaukams ir galvos odai.

Profesionalūs plaukų priežiūros šampūnai dažnai naudojami salonuose ir kirpyklose, nes jie sukurti taip, kad klientams užtikrintų geriausius ir greičiausiai pastebimus rezultatus. Anaiptol nei asmeninės priežiūros plaukų priemonės, kurios nors ir veiksmingai valo galvos odą bei puoselėja plaukus, tačiau matomiems rezultatams pasiekti dažnai reikia ilgesnio laiko, nes produktų ingredientų kokybė ir koncentracija nėra tokia aukšta, kaip profesionaliam naudojimui skirtų priemonių. Profesionalūs stilistai ir plaukų priežiūros ekspertai geriau išmano skirtingus plaukų tipus ir specifinius klientų poreikius, todėl gali parinkti veiksmingiausius produktus kiekvienam asmeniui.

Trumpai tariant, nors tiek asmeninės priežiūros, tiek profesionalūs plaukų priežiūros šampūnai atlieka tą pačią pagrindinę funkciją - valo plaukus ir galvos odą, profesionalių šampūnų sudėtis yra tikslingesnė ir labiau pritaikyta įvairiems plaukų tipams ir būklei, todėl juos renkasi daugelis grožio industrijos profesionalų.

Profesionalių plaukų priežiūros šampūnų sudėtis gali skirtis priklausomai nuo skirtingų plaukų tipų, įskaitant sausus, riebius, gležnus ar dažytus plaukus, poreikių. Kai kurie šampūnai taip pat gali būti skirti konkrečioms plaukų ir galvos odos būklėms, pavyzdžiui, pleiskanoms, galvos odos dirginimui ir plaukų slinkimui, mažinti ir panaikinti.


Kaip išsirinkti tinkamiausią šampūną ar kitą plaukų priežiūros priemonę?

Renkantis šampūną ar bet kurią kitą plaukų priežiūros priemonę svarbu atsižvelgti į individualias plaukų problemas ir poreikius. Ne tik šampūną, bet ir kitas priemones, tokias kaip: plaukų kondicionierius, plaukų kaukes, plaukų aliejus, plaukų serumus ir kt., turėtumėte rinktis pagal tai, kokie yra jūsų plaukai ir galvos oda. Jūsų apsipirkimo palengvinimui, mes savo elektroninėje parduotuvėje visas plaukų priežiūros priemones suskirstėme pagal tai kokias plaukų ar galvos odos problemas jos sprendžia. Pas mus rasite tokias prekių grupes: 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Toliau pateikiame keletą patarimų, padėsiančių išsirinkti geriausius plaukų priežiūros produktus profesionaliam naudojimui:

Nustatykite savo ar savo klientų poreikius: koks plaukų tipas ir kokios yra plaukų priežiūros ypatybės ir sąlygos? Tai padės jums išsirinkti produktus, kurie yra specialiai sukurti atsižvelgiant į individualius jų poreikius, pavyzdžiui, sausus ar pažeistus plaukus, dažytus plaukus ar riebią galvos odą.

Atsižvelkite į gaminio sudėtį: Ieškokite produktų, kurių sudėtyje yra aukštos kokybės plaukams ir galvos odai naudingų sudedamųjų dalių, pavyzdžiui, natūralių aliejų, augalų ekstraktų ir vitaminų. Venkite produktų, kurių sudėtyje yra šiurkščių cheminių medžiagų, pavyzdžiui, sulfatų ar parabenų, kurie ilgainiui gali pakenkti plaukams. 

Įvertinkite veikimą ir kokybę: Ieškokite produktų, kurie jau yra įrodę, kad daugeliui žmonių duoda aukštos kokybės rezultatus. Perskaitykite priemones naudojusių žmonių atsiliepimus ir atlikite savo bandymus, kad įsitikintumėte, jog produktai atitinka jūsų lūkesčius ir standartus.

Ieškokite profesionalių prekės ženklų: Rinkitės patikimų profesionalių plaukų priežiūros prekių ženklų gaminius, kurie yra žinomi dėl savo kokybės ir veiksmingumo. Šie prekių ženklai dažnai yra geriau ištyrinėti ir su jais pasieksite geresnių rezultatų sprendžiant galvos odos ar plaukų problemas.
Mūsų asortimente yra didelis geriausių šampūnų gamintojų pasirinkimas. Plačiau apie kiekvieną galite paskaityti gamintojo puslapyje:

KEUNE, CHI Professional, VALQUER, KV-1, Triskell, SELECTIVE, DIKSON, ELEVEN AUSTRALIA, DSD de Luxe, JOC, INSIGHT, L'Alga, BIOTOP, LOMA, SAPHIRA, 1821 MAN MADE, CONTEMPORA, ORO DEL MAROCCO, KORBAN, AGADIR, BIOSILK, MEDIKET, MACADAMIA, SUPERPLEX, ORO DI LUCE, 72 HAIR, AHAVA, LAKSHMI.
 

Apsvarstykite savo biudžetą: Nors aukštos kokybės plaukų priežiūros produktai gali būti brangesni, svarbu atsižvelgti į jų vertę. Ieškokite produktų, kurie užtikrintų gerą kokybės ir kainos pusiausvyrą ir kurie duotų reikiamų rezultatų, bet nepaliktų Jūsų piniginės visiškai tuščios.

Apskritai, renkantis geriausius plaukų priežiūros produktus, reikia atidžiai apsvarstyti įvairius veiksnius. Suprasdami savo ar klientų poreikius, įvertindami produktų sudėtį ir veikimą bei rinkdamiesi patikimus profesionalius prekių ženklus, galite pasirinkti geriausius produktus, atitinkančius individualius poreikius ir užtikrinančius aukštos kokybės rezultatus.
 

Patogios pirkimo sąlygos

Lojalumo programa

7% grįžta nuo neakcijuojamų prekių. Taip pat su kuponu galima atsiskaityti už akcijuojamas prekes - nėra jokių krepšelio apribojimų!

Patogus atsiskaitymas

Mūsų parduotuvėje, suformavus prekių krepšelį ir Jums jį patvirtinus, apmokėti galite El. bankininkyste, Bankiniu pavedimu, Paypal arba grynais/kortele pristatymo metu. Taip pat, Jūsų patogumui, už prekes galite atsiskaityti ir paštomate. 

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti