Švarios sudėties TRAWENMOOR kosmetikai net -50%

Facets

Veido serumai ir koncentratai

Veido serumai yra specialiai sukurti koncentruoti produktai, skirti veido odai intensyviai maitinti ir atjauninti. Dėl aukštos veikliųjų medžiagų koncentracijos jie suteikia efektyvesnį ir pastebimesnį poveikį nei įprasti veido kremai. Šie produktai pagerina odos tekstūrą, sumažina raukšles ir suteikia optimalų drėkinimą, taip grąžindami jūsų veidui švytėjimą ir jaunatvišką išvaizdą.

Rodoma 1 puslapis iš 25

Veido serumai | koncentratai | ampulės

Veido serumai padės sudrėkinti, atjauninti, sumažinti randus ar pigmentines dėmes Jūsų veide. ✓ Didelis Pasirinkimas ✓ Patrauklios Kainos. Išsirinkite dabar!

Serumai yra skirti koncentruotai odos priežiūrai. Jų sudėtyje yra daug veikliųjų medžiagų, tokių kaip antioksidantai, peptidai, retinoidai ir hialurono rūgštis. Jie prasiskverbia giliai į odą ir suteikia tikslinę naudą kur jos labiausiai reikia.

Skirtingai nei drėkikliai, kurie pirmiausia drėkina odą, serumai ir koncentratai gali spręsti konkrečias odos problemas, pavyzdžiui, smulkias linijas ir raukšles, netolygų odos atspalvį, hiperpigmentaciją ir spuogus. Jie taip pat gali padėti padidinti kolageno gamybą, sustangrinti odą ir suaktyvinti jos elastingumą, pagerinti bendrą odos tekstūrą ir išvaizdą.

Serumai ir koncentratai paprastai būna lengvi ir greitai įsigeria bei yra gerai ir giliai absorbuojami, jie naudojami po odos nuvalymo ir prieš kitas odos priežiūros priemones, pavyzdžiui, veido kremus ar apsauginius kremus nuo saulės. Dažniausiai serumai yra labai koncentruoti, todėl efektyviam rezultatui pasiekti užtenka itin nedidelio jų kiekio, o tai reiškia, kad jie ilgainiui yra ir ekonomiškas pasirinkimas.
 

Kaip išsirinkti sau tinkantį serumą ar koncentratą?

Renkantis serumą ar koncentratą svarbu atsižvelgti į individualias odos problemas ir poreikius. Ne tik serumą, bet ir kitas priemones turėtumėte rinktis pagal tai, kokia yra jūsų oda. Jūsų apsipirkimo palengvinimui, mes savo elektroninėje parduotuvėje visą veido kosmetiką suskirstėme pagal tai kokią odos problemą ji sprendžia. Pas mus rasite tokias prekių grupes: 

Pavyzdžiui, jei pastebite smulkias linijas ir raukšles, veikiausiai norėsite rinktis serumą, kurio sudėtyje yra tokių ingredientų kaip retinolis arba hialurono rūgštis, kurie turi lyginamųjų ir užpildančių savybių. Na, o jeigu jūsų odos atspalvis nėra tolygus arba vietomis matote tamsias dėmes, galbūt norėsite rinktis serumą, kurio sudėtyje yra vitamino C arba niacinamido, kurie šviesina ir lygina odos atspalvį.

Be to, kad atsižvelgtumėte į individualias savo odos problemas, svarbu pasirinkti serumą arba koncentratą, kuris tinka jūsų odos tipui.  Šalia serumo nepamirškite ir būtent Jums tinkančių kitų veido priežiūros priemonių: veido valymo priemonių, paakių kremo, veido kremo, veido kaukės, veido šveitiklio, veido aliejaus, specialios nakčiai skirtos veido kosmetikos. Teisingam pasirinkimui geriausias sprendimas pasikonsultuoti su kosmetologe.     

Renkantis serumą ar koncentratą taip pat svarbu atkreipti dėmesį į veikliųjų medžiagų koncentraciją. Didesnės koncentracijos veikliosios medžiagos gali duoti pastebimesnių rezultatų, tačiau jos taip pat gali labiau dirginti odą. Giluminį odos problemų sprendimą svarbu pradėti nuo mažesnės koncentracijos ir laikui bėgant palaipsniui didinti, kad oda spėtų prisitaikyti.
Plačiau apie veido serumų galią ir kodėl svarbu juos įtraukti į savo odos priežiūros rutiną, skaitykite čia.
 

Serumų, koncentratų gamintojai 

Mūsų asortimente rasite labai platų gamintojų pasirinkimą. Apie kiekvieną plačiau skaitykite gamintojo puslapyje. Kiekvienas rasite pagal savo poreikius, odos problemą, kainą: 

SESDERMA, GERMANINI DE CAPUCCINI, Dr.Spiller, MARIA GALLAND, SKEYNDOR, INSTITUT ESTHEDERM, COSRX, HUBISLAB, MAYSTAR, CELL FUSION C, ALGOTHERM, INNOAESTHETICS, DERMACEUTIC, TRAWENMOOR Organic, MD:CEUTICALS, NATINUEL, MANAGE YOUR SKIN®, PEPPLUS.

Ilgametė darbo patirtis grožio srityje suteikė galimybę ir džiaugsmą atrinkti tik patikimus gamintojus, kurių produktai itin kokybiški ir veiksmingi. Gamintojai  itin atsakingi, su aukštomis moralinėmis vertybėmis. Todėl drąsiai siūlome kiekvieną produktą savo klientams ir garantuojame už jo kokybę. 

Tačiau kad ir koks kokybiškas produktas bebūtų, idealiai jums tinkantis serumas ar bet kuris kitas produktas priklausys nuo jūsų individualių odos problemų, odos tipo ir norimo pasiekti rezultato.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti