TRAWENMOOR produktams - vieną perki, antras dovanų!

Kondicionieriai profesionaliai plaukų priežiūrai

Rodoma 1 puslapis iš 13

Plaukų kondicionieriai | Nenuplaunami | Drėkinantys

Plaukų kondicionierių asortimente rasite priemonių, skirtų visų tipų plaukams: sausiems, pažeistiems, dažytiems ir kitokiems plaukams. Užsukite ir išsirinkite!

Plaukų kondicionieriai naudojami plaukų tekstūrai, blizgesiui ir paklusnumui pagerinti. Jie padeda drėkinti ir maitinti plaukus, priklausomai nuo tam tikrų ingredientų ir norimų poreikių, kondicionieriai mažina plaukų garbanojimąsi ir pūtimąsi ir palengvina šukuoseną. Kondicionieriai taip pat apsaugo plaukus nuo aplinkos poveikio bei žalos, kurią sukelia plaukų formavimo prietaisų karštis ir oro sąlygos, pavyzdžiui, saulės spinduliai ar vėjas. 

Norint pasiekti geriausių rezultatų, labai svarbu pasirinkti tinkamą kondicionierių pagal savo plaukų tipą ir problemas. 
 

Išsirinkite kondicionierių pagal plaukų tipą 

Skirtingi plaukų tipai turi skirtingus poreikius. Pavyzdžiui, jei jūsų plaukai garbanoti arba šiurkštūs, jums gali reikėti tirštesnio, labiau drėkinančio kondicionieriaus, o plonų plaukų savininkai gali rinktis lengvesnį kondicionierių, kuris didina apimtį.
Jūsų apsipirkimo palengvinimui, mes suskirstėme tiek kondicionierius tiek kitas plaukų priežiūros priemones pagal plaukų tipą. Pas mus rasite tokias prekių grupes:

Išsirinkite kondicionierių pagal plaukų problemas 

Jei turite specifinių problemų, pvz., išsausėjusius, pažeistus ar dažytus plaukus, ieškokite kondicionieriaus, skirto būtent šioms problemoms spręsti.
Žemiau išvardiname prekių grupes suskirstytas pagal plaukų ar galvos odos problemą:

Kas dar svarbu renkantis kondicionierių plaukams?

Štai dar keletas veiksnių, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis kondicionierių:

Sudėtis

Ieškokite savo plaukams naudingų ingredientų, pavyzdžiui, aliejų, baltymų ir vitaminų. Venkite sudedamųjų dalių, kurios gali dirginti ar pažeisti, pavyzdžiui, sulfatų, parabenų ir alkoholio.

Konsistencija

Kondicionieriai būna įvairios konsistencijos - nuo tirštų kremų iki lengvų purškiklių. Rinkdamiesi formulę atsižvelkite į savo plaukų tipą ir reikalingą drėkinimo lygį.

Prekės ženklo reputacija

Įvertinkite prekės ženklo reputaciją ir žinomumą plaukų priežiūros srityje. Gamintojas turi būti patikimas, o jo gaminiai ir priemonės veiksmingos ir efektyvios.

Mūsų kondicionierių ir kitų priemonių plaukams pasiūloje rasite labai daug skirtingų gamintojų. Kiekvienas gamintojas kuria savaip unikalias priemones plaukams.
Apie kiekvieną gamintoją galite paskaityti gamintojo aprašyme:
KEUNE, CHI Professional, LOMA, KV-1, SAPHIRA, SELECTIVE, ELEVEN AUSTRALIA, 1821 MAN MADE, JOC, Triskell, BIOSILK, INSIGHT, VALQUER, MACADAMIA, AGADIR, CONTEMPORA, KORBAN, ORO DEL MAROCCO, SUPERPLEX, BIOTOP, L'Alga, DSD de Luxe, 72 HAIR, CLINICARE.

Tik individualus plaukų tipas, turimos problemos ir norimi pageidavimai padės lengviau apsispręsti dėl kondicionieriaus pasirinkimo. Eksperimentuokite su skirtingomis formulėmis, kad rastumėte geriausiai jums tinkančią.


Patogios pirkimo sąlygos

Lojalumo programa

7% grįžta nuo neakcijuojamų prekių. Taip pat su kuponu galima atsiskaityti už akcijuojamas prekes - nėra jokių krepšelio apribojimų!

Patogus atsiskaitymas

Mūsų parduotuvėje, suformavus prekių krepšelį ir Jums jį patvirtinus, apmokėti galite El. bankininkyste, Bankiniu pavedimu, Paypal arba grynais/kortele pristatymo metu. Taip pat, Jūsų patogumui, už prekes galite atsiskaityti ir paštomate. 

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti