Švarios sudėties TRAWENMOOR kosmetikai net -50%

HUBISLAB KOSMETIKA

Hubislab kosmetika – Pietų Korėjoje sukurtas profesionalios kosmetikos priekės ženklas, pagrįstas biologijos mokslais bei nuolat atliekamais moksliniais tyrimais. Priemonių veiksmingumas paremtas novatoriška MITT (ang. Macromolecule Intracellular Transduction Technology) technologija, skirta kurti biofarmacinius preparatus, ir kurios dėka veikliosios medžiagos geba būti pernešamos į giliai į odą bei ląsteles, taip maksimaliai padidinant jų poveikį. Hubislab išsiskiria “švariomis” sudėtimis, naudojamos tik saugios veikliosios medžiagos, todėl produktuose nėra: parabenų, dirbtinių dažiklių, timolio, benzilo alkoholio ir kt. Produktai nėra skirti laikinam poveikiui pasiekti, tai tobulinančios kosmetikos priemonės, skirtos ilagaikiams rezultatams.

Rodoma 1 puslapis iš 2

Hubislab kosmetika

Hubislab kosmetika - profesionalios kokybės odos priežiūros produktai, paremti biologiniu požiūriu. Siekiant sveikos ir gražios odos visą gyvenimą.

"HUBISLAB" prekės ženklas, pagrįstas žmogaus biologijos mokslu, atspindi sveikos ir skaisčios odos išsaugojimo siekį visą gyvenimą. Kiekvienas kūrinys sukurtas apgalvotai ir skirtas tiek profesionaliems grožio puoselėtojams - dermatologams, salonams ir klinikoms, tiek savo grožiu besirūpinantiems asmenims namuose visame pasaulyje. Šis prekės ženklas stengiasi pabrėžti įsitikinimą, kad grožis priklauso visiems.

HUBISLAB filosofija remiasi šiais trimis ramsčiais:
- Inovacijos: HUBISLAB aistringai siekia atrasti odai naudingus ingredientus, kurie giliai įsiskverbia į dermos sluoksnį.
- Veiksmingumas: Proceso pagrindas - evoliucija. Siekiama kurti produktus, kurie būtų ne tik geresni už ankstesnius, bet ir būtų sukurti naudojant naujausius odos ir grožio technologijų pasiekimus.
- Kūrybiškumas: HUBISLAB atsidavimas moksliniams tyrimams ir plėtrai sukuria produktus, kurie yra ne tik veiksmingi, bet ir tarsi nustato auksinius odos priežiūros standartus.

Saugumas ir vientisumas yra "HUBISLAB" pagrindas. Ši laboratorija siekia naudoti tik saugius ingredientus, o tai įrodo jų griežta "8-Free" filosofija, kuri užtikrina, kad nebūtų naudojamos galimos kenksmingos medžiagos. Gamintojai siekia ne trumpalaikių rezultatų, bet ilgalaikių pokyčių. HUBISLAB veido priežiūros produktai, taikliai apibūdinami kaip "tobulinamoji kosmetika", skirti nuolatiniam odos gerinimui, užtikrinant, kad gyvybiškai svarbūs ingredientai pasiektų kuo gilesnį dermos sluoksnį. HUBISLAB asortimentą sudaro daugelio pamėgtos dėl savo efektyvumo ir “švarios sudėties” veido priežiūros priemonės tokios kaip: Veido kremai, paakių kremai, veido kaukės, serumai ir koncentratai veidui, veido purškikliai bei veido valymo priemonės.

HUBISLAB kiekvienas įvykis svarbus, pradedant novatoriškų produktų linijų pristatymu ir baigiant tarptautiniais apdovanojimais bei sertifikatais, yra ne tik jų augimo ženklas, bet ir nepalaužiamo įsipareigojimo kokybei ir paslaugoms įrodymas. HUBISLAB pažadas - teikti tobulą odos priežiūrą, sukurtą remiantis mokslu, aistra ir atsidavimu.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti