• Nemokamas pristatymas nuo 45€
  • Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Saugus apsipirkimas
  • Stipriausi Lietuvoje

KEUNE PRODUKCIJA

KEUNE produkcija - tai kokybiška, elegantiška ir kūrybiška profesionali kosmetika. Keune plaukų priežiūros priemones galima rasti daugiau nei 70-ies šalių grožio salonų vitrinose, o po beveik šimtmetį trukusių ieškojimų, patirties, atradimų ir šilto bendravimo KEUNE Jums gali pasiūlyti išskirtinę kokybę ir puikų bei ilgai išliekantį rezultatą.
Gal žinote, kas sukūrė pirmąją plaukų želė pasaulyje? Teisingai – KEUNE. Tai atsitiko 1977 metais, o kino žvaigždės liko sužavėtos rezultatu – plaukai tapo paklusnūs ir be debesies plaukų lako. Aerozolinį plaukų laką pirmoji Europoje irgi pristatė KEUNE.

Rodoma 1 puslapis iš 14

Keune plaukų priemonės

Keune produkcija skirta tiek profesionalams tiek kasdieniniam naudojimui norit suteikti plaukams ypatingą dėmesį. Čia rasite visko įvairių tipų plaukams.

KEUNE yra olandiškas plaukų priežiūros prekės ženklas, veikiantis nuo 1922 m. Jį įkūrė chemikas Jan Keune, sukūręs nuolatinių plaukų bangų tirpalo formulę. Nuo to laiko įmonė išaugo ir išplėtė savo produktų liniją, įtraukdama platų plaukų priežiūros ir modeliavimo produktų asortimentą, taip pat profesionalius plaukų dažus.

Plaukų priežiūros priemonės itin pamėgtos vartotojų:

Plaukų formavimo priemonės, itin mėgiamos vartotojų:

taip pat:

KEUNE garsėja aukštos kokybės gaminiais, kurie skirti tiek profesionalių kirpėjų, tiek vartotojų poreikiams tenkinti. Įmonė yra įsipareigojusi naudoti tik geriausius ingredientus savo preparatų gamyboje ir laikytis tvarumo ir etikos principų.

Vieni populiariausių KEUNE gaminių yra "Care Line", į kurią įeina šampūnai, kondicionieriai ir priemonės, skirtos įvairiems plaukų tipams ir problemoms spręsti. Kita populiari KEUNE  produktų linija yra "Style" gaminiai, į kuriuos įeina įvairūs modeliavimo geliai, vaškai ir purškikliai. KEUNE taip pat siūlo profesionalių plaukų dažymo produktų liniją, kuri naudojama salonuose visame pasaulyje.

Apskritai KEUNE yra gerai vertinamas plaukų priežiūros pramonės prekės ženklas, žinomas dėl kokybiškų gaminių, įsipareigojimo užtikrinti tvarumą ir atsidavimo profesionalių kirpėjų bendruomenei.

KEUNE gamyklos yra Nyderlanduose, kur buvo įkurta ir pradinė bendrovė. Įmonė turi savo mokslinių tyrimų ir plėtros skyrių, kurio tikslas - kurti naujoviškus plaukų priežiūros produktus, atitinkančius klientų poreikius.

KEUNE gamybos procesai sukurti taip, kad užtikrintų aukščiausią gaminių kokybę ir pastovumą. Įmonė naudoja moderniausią įrangą ir laikosi griežtų kokybės kontrolės standartų, kad kiekvienas gaminys atitiktų aukštus standartus.

Be įsipareigojimo užtikrinti kokybę, KEUNE taip pat labai rūpinasi tvarumu. Įmonė savo gamybinėse patalpose naudoja atsinaujinančius energijos šaltinius ir yra įgyvendinusi daugybę iniciatyvų, kuriomis siekiama mažinti atliekų kiekį ir poveikį aplinkai.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti