• Nemokamas pristatymas nuo 45€
  • Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Saugus apsipirkimas
  • Stipriausi Lietuvoje

Kosmetika nakčiai

Rodoma 1 puslapis iš 2

Kosmetika nakčiai

Kokybiška kosmetika nakčiai padės Jūsų odai atsigauti ir atrodyti puikiai. Pasirinkite iš įvairių produktų, skirtų visų tipų odai ir mėgaukitės gražia oda.

Kosmetika nakčiai ne tik papildo odos priežiūros rutiną, ji suteikia papildomos naudos dėl ypatingo odos bioritmo ir kosmetikos priemonių gilesnio veikimo nakties metu. Naktį, kai esame atsipalaidavę ir ramūs, oda gauna galimybę atsigauti ir atsinaujinti, todėl nakčiai skirti kosmetikos produktai gali nepalyginimai stipriau ir intensyviau veikti. Labai svarbu odą kruopščiai nuvalyti ir tonizuoti, kad pašalintumėte dienos metu susikaupusį nešvarumų sluoksnį (išsamiau apie veido valymą galite paskaityti čia). O tuomet, ant švarios odos galite tepti nakčiai skirtą produktą - serumą, balzamą ar kremą.
 

Naktinių produktų privalumai ir kokią kosmetiką nakčiai rasite mūsų asortimente

Naktiniai kosmetikos produktai yra sukurti atsižvelgiant į specifinius odos poreikius nakties metu, todėl dažnai jie turi ypatingų sudedamųjų dalių, kurios padeda odai atsigauti ir atsinaujinti:

- Drėkinamieji naktiniai produktai: Šie produktai yra skirti intensyviai drėkinti odą, siekiant išlaikyti jos minkštumą ir elastingumą. Jie yra ypač naudingi žiemą arba sausose aplinkose. Plačiau apie odos drėkinimo svarbą skaitykite čia.

- Maitinantys naktiniai produktai: Erškėtuogių, kanapių ar avokadų balzamai ar kremai veidui suteikia odai reikalingas medžiagas ir padeda stiprinti jos natūralų apsauginį barjerą, mažindami ankstyvo senėjimo požymių atsiradimą. 

- Regeneruojantys naktiniai produktai: Tokie produktai kaip veido serumas arba veido kaukė, padeda odai atsinaujinti ir regeneruotis, skatindami naujų odos ląstelių gamybą.

- Raminantys naktiniai produktai: Šie produktai skirti sureguliuoti ir normalizuoti riebalų išsiskyrimą. Pasižymi intensyviai drėkinančiomis savybėmis.

- Atkuriamieji naktiniai produktai: Tokie produktai kaip koncentratai ar kremai suteikia odai energijos bei gyvybingumo, tonizuoja, mažina raukšleles.

- Stangrinantys naktiniai produktai: Šie produktai skirti elastingumą, stangrumą praradusiai odai. Aktyviosios medžiagos nakties metu intensyviai maitina odą, skatina kolageno ir elastino sintezę.
 

Odos tipai ir poreikiai

Naktiniai produktai yra skirti naudoti įvairiems odos tipams, tačiau svarbu rasti ir išlaikyti tinkamą produktų derinį, atitinkantį jūsų odos poreikius. Jūsų patogesniam apsipirkimui suskirstėme visus kosmetikos produktus odai pagal tai, kokią odos problemą ji sprendžia ar slopina. Žemiau išvardiname kokias prekių grupes rasite:

Prieš pradedant naudoti bet kurį naktinį produktą, rekomenduojama pasitarti su specialistu arba atlikti alerginį testą, ypač jei turite jautrią odą ar esate alergiški tam tikriems ingredientams.
 

Nakčiai skirtos kosmetikos gamintojai

Mūsų asortimento prekių gamintojai tai inovatyvių, aukščiausios kokybės, atsakingai žiūrintys tiek į pirkėjo poreikius, tiek į aplinkos tausojimą, itin veiksmingų produktų gamintojai. Todėl esame labai laimingi galėdami turėti tokią produkciją ir užtikrinti, kad kiekvienas produktas yra kokybiškas ir veiksmingas. Pasiūloje rasite ne tik kosmetikos nakčiai, bet ir platų pasirinkimą dekoratyvinės kosmetikos, plaukų priežiūrai skirtas priemones bei odos priežiūros priemonių. Apie kiekvieną kosmetikos nakčiai produkto gamintoją galite paskaityti jų puslapiuose:
MARIA GALLAND, ZARQA, KEENWELL, GEMOLOGY, GMT Beauty, AHAVA, ALGOTHERM, Dr. Renaud, INIKA Organic, LAKSHMI, SKEYNDOR, THE ORGANIC PHARMACY.

Prieš naktinės kosmetikos naudojimą visuomet perskaitykite instrukciją ir laikykitės gamintojo nurodymų bei rekomendacijų, kad gautumėte optimalius rezultatus ir išvengtumėte bet kokio nepageidaujamo poveikio.
 

Patogios pirkimo sąlygos

Lojalumo programa

7% grįžta nuo neakcijuojamų prekių. Taip pat su kuponu galima atsiskaityti už akcijuojamas prekes - nėra jokių krepšelio apribojimų!

Patogus atsiskaitymas

Mūsų parduotuvėje, suformavus prekių krepšelį ir Jums jį patvirtinus, apmokėti galite El. bankininkyste, Bankiniu pavedimu, Paypal arba grynais/kortele pristatymo metu. Taip pat, Jūsų patogumui, už prekes galite atsiskaityti ir paštomate.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti