• Nemokamas pristatymas nuo 45€
  • Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Saugus apsipirkimas
  • Stipriausi Lietuvoje

Rankų priežiūros priemonės

Rodoma 1 puslapis iš 3

Rankų priežiūros priemonės | Kremai | Kaukės 

Rankų priežiūros priemonės norintiems turėti švelnias ir išpuoselėtas rankas. ✓ Kremai ✓ Kaukės ✓ Geliai ir dar daugiau. Apsilankykite ir išsirinkite!

Nuo sudėtingų darbų atlikimo iki nuolatinių socialinių sąlyčių - mūsų rankos yra viena iš labiausiai naudojamų kūno dalių, todėl jos nuolat patiria stresą ir iššūkių. Būtent dėl šios priežasties rankų priežiūra turėtų būti viena svarbiausių mūsų kūno priežiūros rutinos dalių.

 

Rankų odos priežiūros priemonių pasirinkimas

Šioje kategorijoje klientai gali rasti įvairių tipų produktų, pradedant nuo maitinančių rankų kremų, dezinfekcinių gelių rankoms, atgaivinančių rankų kaukių, iki intensyvių rankų balzamų ar net rankų priežiūros rinkinių. Visi šie produktai yra skirti apsaugoti, atstatyti ir pagerinti rankų odos sveikatą ir išvaizdą.

 

Rankų priežiūros priemonių gamintojai

Mes didžiuojamės siūlydami platų produktų asortimentą iš daugelio žinomų prekių ženklų. Pavyzdžiui, SESDERMA ir Dr. Spiller, gerai žinomos Europos firmos, kurios savo produktuose naudoja mokslinio tyrimo pagrįstus ingredientus; AHAVA ir ALGOTHERM, kurie pasižymi unikaliu Negyvosios jūros mineralų ir jūros dumblių naudojimu; WELEDA ir STYX, kurios priklauso natūralios kosmetikos šalininkams ir pasižymi unikaliais augaliniais ingredientais ir daugelis kitų.

Ar tai būtų Ispanijos, Izraelio, Austrijos, Prancūzijos, Vokietijos ar kitos šalies prekių ženklai, kiekvienas iš jų siūlo unikalų ir efektyvų sprendimą rankų priežiūrai, kad padėtų jums išsaugoti odos sveikatą, minkštumą ir jaunystę.

 

Kodėl rankų priežiūra tokia svarbi?

Rankų priežiūra yra būtina dėl daugelio priežasčių. Ypatingai tokie aplinkos veiksniai, kaip saulė, šaltis, vėjas ir nuolatinis vandens bei chemikalų kontaktas gali pakenkti odai, išsausindami ją, sudirgindami ir net sukeldami alergines odos reakcijas ir ligas. Be to, gražios, minkštos ir gerai prižiūrėtos rankos ne tik suteikia jums pasitikėjimo, bet ir rodo jūsų asmeninį požiūrį į priežiūrą ir higieną.

Rankų priežiūros priemonių tikslas - suteikti jums optimalią odos apsaugą ir priežiūrą, taip pat leidžiant jums atrasti tokius produktus, kurie atitiktų jūsų individualius poreikius. Nuo natūralių ingredientų iki mokslinių formuluočių - atraskite, kas jums ir jūsų rankoms tinka labiausiai!

 

Patogios pirkimo sąlygos

Lojalumo programa

7% grįžta nuo neakcijuojamų prekių. Taip pat su kuponu galima atsiskaityti už akcijuojamas prekes - nėra jokių krepšelio apribojimų!

Patogus atsiskaitymas

Mūsų parduotuvėje, suformavus prekių krepšelį ir Jums jį patvirtinus, apmokėti galite El. bankininkyste, Bankiniu pavedimu, Paypal arba grynais/kortele pristatymo metu. Taip pat, Jūsų patogumui, už prekes galite atsiskaityti ir paštomate.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti