Švarios sudėties TRAWENMOOR kosmetikai net -50%

DERMACEUTIC

Dermaceutic – pirmaujantis cheminių šveitiklių prekinis ženklas Prancūzijoje jau 20 metų. Tai inovatyvios, kontroliuojamos, progresyvios šveitiklių formulės saugesniems rezultatams, jokios rizikos ar pašalinių poveikių lyginant su aukštos koncentracijos šveitikliais. Ši įmonė siūlo platų šveitiklių asortimentą įvairioms problemoms: aknė randai, negyvybinga oda, senėjimo požymiai, pigmentinės dėmės ir melazma.

Rodoma 1 puslapis iš 2

Dermaceutic kosmetika

Profesionalios Dermaceutic kosmetika jūsų grožio puoselėjimui ir odos būklės gerinimui. Raskite tinkamą produktą savo odos tipui ir išbandykite jau šiandien!

Dermaceutic: estetinės dermatologijos tobulinimas pasitelkiant išmanųjį mokslą.

2002 m. įkurta "Dermaceutic" atsirado dėl tvirto įsitikinimo, kad mokslas yra galingiausias odos sąjungininkas. Šis prekės ženklas, gimęs iš pirmaujančių Prancūzijos dermatologų sinergijos, greitai įsitvirtino kaip pagrindinis Prancūzijos cheminio odos šveitimo prekės ženklas, naujai apibrėžiantis kosmetikos preparatų kūrimo meną.

Bėgant metams "Dermaceutic" sustiprino savo įtaką visame pasaulyje ir bendradarbiauja su daugiau nei 30 000 odos priežiūros specialistų daugiau nei 80 šalių. Šis pasaulinis bendradarbiavimas suteikia neįkainojamų žinių apie įvairius odos tipus, fototipus ir unikalius pacientų poreikius, užtikrindamas, kad "Dermaceutic" ir toliau išliktų estetinės dermatologijos priešakyje.

Nuolat siekdama kelti odos priežiūros standartus, "Dermaceutic" didžiuojasi, kad naudoja pažangiausias mokslines technologijas ir žinias. Gamintojas siūlo išskirtinius, ypatingai efektyviausius dėl savo mokslinių technologijų naudojimo odos priežiūros produktus, tokius kaip: veido kremai, paakių kremai, veido kaukės, veido serumai, veido valymo priemonės, apsaugos nuo saulės priemonės ir kt. Nesvarbu, kokia odos problema būtų ar estetinė procedūra taikoma, "Dermaceutic" misija yra aiški: sumaišyti tobulą veikliųjų ingredientų mišinį, užtikrinantį didžiausią jų veiksmingumą.

"Dermaceutic" išsiskiria tuo, kad yra nepalaužiamai atsidavusi "protingam mokslui apie odą". Šią filosofiją įtvirtina nuolatinė prekės ženklo aistra mokslo laimėjimams, strateginiai aljansai su atsidavusiais platintojais ir tvirti ryšiai mokslo bendruomenėje.

"Dermaceutic" įsipareigojimą siekti tobulumo rodo ir kruopštus požiūris į produktų kūrimą:
- Sudedamųjų dalių meistriškumas: “Dermaceutic" formulėse naudojamos tik geriausios sudedamosios dalys.
- Kliniškai išbandyta: Kiekvienas produktas yra išsamiai kliniškai įvertinamas, griežtai prižiūrint dermatologams, taip užtikrinant saugumą ir veiksmingumą.
- Optimalios veikliosios medžiagos: “Dermaceutic" siekia naudoti aukščiausios kokybės veikliąsias medžiagas, užtikrinant optimalią jų koncentraciją ir neprilygstamus rezultatus.
- Prancūziškas pasididžiavimas: Kiekvienas produktas yra prancūziškos patirties įrodymas, nes kruopščiai sukurtas ir pagamintas Prancūzijoje.

Dermaceutic, derindama pažangius odos sprendimus su mokslu, ir toliau siekia tapti neabejotina estetinės dermatologijos eksperte.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti