Švarios sudėties TRAWENMOOR kosmetikai net -50%

VALQUER PRODUKTAI

Su Valquer produktais, dėl natūralių bei kokybiškų ingredientų pagerės Jūsų plaukų bei odos būklė. Valquer – nuo 1975 metų gyvuojanti profesionalios plaukų priežiūros priemonių laboratorija ir gamintoja. 0% šampūnas, ledo plaukų kaukė bei plaukų dažai vplex – tai naujoviškos ir novatoriškos pažeistų plaukų priežiūros priemonės, kuriomis yra prekiaujama daugiau nei 49 šalyse.

Rodoma 1 puslapis iš 4

Valquer

Valquer produktai tai ypatinga galimybė suteikti savo plaukams viską kas geriausia. Šio gamintojo priemonės plaukams sulaukia daugybę puikių atsiliepimų.

1975 m. įkurta "Valquer Laboratorios" yra inovacijų kosmetikos srityje pavyzdys. Ši šeimos įmonė, šiuo metu veikianti moderniose patalpose Ispanijoje, jau yra išsiplėtusi į daugiau nei 65 šalis ir siūlo įvairias plaukų priežiūros ir plaukų formavimo priemones, tokias kaip:

- Plaukų šampūnai;

- Plaukų kondicionieriai;

- Plaukų kaukės;

- Plaukų serumai;

- Ampulės plaukams;

- Plaukų purškikliai ir losjonai;

Taip pat “Valquer” yra pagarsėję savo efektyviais saulės kosmetikos produktais, kvepalais ir tvaria praktika kosmetikos gamybos procese.

"Valquer" pabrėžia kokybę, turi pirmąjį Ispanijoje Halal kosmetikos sertifikatą ir yra tvirtai įsipareigojusi neatlikti bandymų su gyvūnais. Jų platus asortimentas apima daugiau kaip 600 unikalių receptūrų, o jų produktai yra mėgstami tokiuose profesionaliuose sektoriuose kaip kirpyklos, grožio ir SPA salonai bei farmacija.

Dėl savo įsipareigojimo siekti tobulumo jie pelnė daugybę apdovanojimų, įskaitant Ispanijos "Metų įmonės 2020" ir "Šeimos įmonės apdovanojimą" 2019 m. Be verslo, "Valquer" demonstruoja tvirtą įsipareigojimą socialiniams ir aplinkosaugos tikslams, dalį savo pelno skirdama paramos fondams.

Savo vizijoje "Valquer Laboratorios" siekia iki 2023 m. (ir toliau) pirmauti tvarios kosmetikos kūrimo ir gamybos srityje Europoje, derindama inovacijas su giliu atsakomybės jausmu.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti