Švarios sudėties TRAWENMOOR kosmetikai net -50%

Facets

KEENWELL KOSMETIKA

Šiandien KEENWELL kosmetika yra žinoma daugumoje SPA ir estetikos centrų daugiau nei 60 pasaulio šalių. Kompanija turi savo laboratoriją ir gamina produktus, pasitelkdama revoliucines idėjas, inovatyvias veikliąsias medžiagas ir unikalias profesionalias procedūras. Nuo 1975 KEENWELL kompanija lyderiauja pateikdama naujoves kosmetikos srityje ir yra vienas inovatyviausių prekinių ženklų šioje rinkoje.
Nuo kompanijos įkūrimo Barselonoje, ji nuolat auga ir stiprina savo pozicijas bendradarbiaudama su grožio specialistais, atsižvelgdama į jų poreikius.

Rodoma 1 puslapis iš 6

Keenwell kosmetika

Unikali Keenwell kosmetika: natūralus grožis ir sveikata su aukščiausios kokybės ingredientais. Suteikia efektyvų sprendimą odos ir plaukų problemoms.

1972 m. Barselonos širdyje José Camposo Pérezo įkurta "KEENWELL" jau yra tapusi inovacijų švyturiu profesionalios kosmetikos ir makiažo pasaulyje. Šis palikimas, paremtas tvirtais ryšiais su kosmetologais ir išskirtiniu vidinės gamybos privalumu, rodo KEENWELL siekį išlikti kosmetikos tendencijų ir sprendimų priešakyje.

KEENWELL įsikūręs 7 000 kvadratinių metrų ploto patalpose, kuriose dirba aistringa 135 specialistų komanda, liudija apie KEENWELL įsipareigojimą siekti kokybės ir naujovių.veido priežiūros priemonės, kūno priežiūros priemonės ir saulės kosmetika tai kertinis prekės ženklo akmuo, sukurta naudojant naujausios kartos didelės koncentracijos veikliąsias medžiagas ir siūlo specialiai pritaikytus sprendimus įvairiems odos tipams įvairiose amžiaus grupėse. Be odos priežiūros priemonių, jų profesionalios dekoratyvinės kosmetikos linija išsiskiria plačiu šiuolaikinių atspalvių spektru - nuo įvairių tekstūrų universalių lūpų dažų iki makiažo pagrindų, presuotų pudrų, makiažo valiklių ir pažangiausių BB kremų.

Kiekvienas "KEENWELL" gaminys, kurį galima įsigyti SPA ir estetikos centruose daugiau kaip 40 šalių, yra prekės ženklo atsidavimo meistriškumui simbolis, užtikrinantis, kad jis atitinka griežtus Europos kokybės standartus. Nuolatiniai moksliniai tyrimai ir technologijų tobulinimas bei gilus rinkos poreikių supratimas leidžia "KEENWELL" tapti ne tik gamintoju, bet ir kosmetikos pramonės tendencijų kūrėju.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti