Švarios sudėties TRAWENMOOR kosmetikai net -50%

Facets

ZARQA KOSMETIKA

ZARQA kosmetika siūlo tik aukštos kokybė, sukurtus ypač jautriai odai - produktus. Visi ZARQA produktai pagaminti laikantis griežčiausių standartų, todėl jie yra veiksmingi, saugūs, nedirgina odos. ZARQA produktai tinka kūdikiams, vaikams ir suaugusiems. Šie produktai gali būti vartojami vieni, tačiau jie yra ypač veiksmingi, kai naudojami kaip gydymo dalis. Didelis šių kosmetikos priemonių efektyvumas pasiekiamas dėka aukštos kokybės kosmetinių ir dermatologinių ingredientų esančių derinyje su Negyvosios jūros druskomis ir mineralais. Dėl to ZARQA produkciją dažnai rekomenduoja dermatologai ir kosmetologai.

Rodoma 1 puslapis iš 3

Zarqa priemonės

Zarqa kosmetika tai saugi kosmetika, tinkama visiems šeimos nariams, net ir turintiems ypač jautrią odą, dėl kruopščiai subalansuotos sudėties.

"Zarqa" yra prekės ženklas, žinomas dėl savo jautrios odos priežiūros produktų. Šis prekės ženklas pabrėžia natūralių ingredientų, ypač Negyvosios jūros mineralų, kurie garsėja gydomosiomis ir naudingomis odos sveikatai savybėmis, naudojimą.

Keletas svarbiausių dalykų apie "Zarqa":

- Negyvosios jūros mineralai: "Zarqa" produktų sudėtyje paprastai yra Negyvosios jūros mineralų, kurie žinomi kaip naudingi įvairioms odos ligoms ir bendrai odos priežiūrai. 

- Dėmesys jautriai odai: “Zarqa" produktai gaminami be daugelio galimų dirgiklių, pavyzdžiui, parabenų, dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir tam tikrų sintetinių ingredientų.

- Platus asortimentas: Prekės ženklas siūlo daugybę nekenksmingos sudėties veido priežiūros priemonių tokių kaip: Veido kremai, paakių kremai, kosmetika nakčiai, veido serumai, veido valymo priemonės bei švelnūs veido šveitikliai. Taip pat siūlo įvairias kūno odos priežiūros priemones, prausimosi priemones, natūralius dezodorantus bei rankų kremus ir kt.

- Natūralūs ingredientai: "Zarqa" pabrėžia natūralių ingredientų naudojimą savo gaminiuose.

Kaip visada, svarstant apie odos priežiūros produktą, būtina peržiūrėti produktų apžvalgas, pasikonsultuoti su dermatologu ar odos priežiūros ekspertu ir galbūt net atlikti odos testą, kad įsitikintumėte, jog jis tinka jūsų odos tipui.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti