• Nemokamas pristatymas nuo 45€
  • Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Saugus apsipirkimas
  • Stipriausi Lietuvoje
Rodoma 1 puslapis iš 2

Kūno šveitikliai | Rinkiniai | Kremai

Kūno šveitikliai padės apsisaugoti nuo įaugančių plaukelių bei palaikyti lygią ir skaisčią kūno odą kasdien. ✓ Didelis Pasirinkimas ✓ Nepriekaištinga Kokybė.

Kūno šveitikliai - tai odos priežiūros priemonės, skirtos odai šveisti, kurios pašalina negyvas odos ląsteles ir nešvarumus, taip atnaujindamos odą ir atverdamos dar daugiau galimybių ją paveikti drėkikliais ir kitomis kūno priežiūros priemonėmis. Jų sudėtyje paprastai yra abrazyvinių ingredientų, pavyzdžiui, cukraus, druskos ar smulkintų riešutų, kurie padeda nušveisti viršutinį negyvų odos ląstelių sluoksnį.

Kūno šveitiklius galima naudoti visam kūnui, tačiau jie ypač veiksmingi šiurkštesnėms ar sausoms vietoms, pavyzdžiui, alkūnėms, keliams ir pėdoms. Jie gali padėti pagerinti odos tekstūrą ir tonusą, todėl oda tampa lygesnė ir švytinti.

Daugelyje kūno šveitiklių yra ne tik šveičiamųjų savybių, bet ir drėkinamųjų ingredientų, pavyzdžiui, aliejų ar sviestų, kurie padeda drėkinti ir maitinti odą. Priklausomai nuo konkrečių sudedamųjų dalių ir ingredientų, kai kurie jų gali turėti ir papildomų odos priežiūrai naudingų savybių, pavyzdžiui, šviesinančių, detoksikuojančių ar senėjimą stabdančių savybių. Plačiau apie odos šveitimo naudą, šveitimo būdus, technikas bei dažnumą, galite paskaityti čia.
 

Šveitiklių teigiami poveikiai odai

Švytinti oda: Pagrindinis odos šveitiklių tikslas - nušveisti odą. Šveitimas pašalina negyvas odos ląsteles, nešvarumus ir riebalus nuo odos paviršiaus, todėl oda tampa lygesnė, švelnesnė ir švytinti.

Padidėja kraujotaka: Odos šveitimas taip pat gali pagerinti kraujotaką ir cirkuliaciją, o tai padeda maitinti odą ir skatina ląstelių atsinaujinimą.

Geresnė odos tekstūra: Reguliarus odos šveitimo priemonių naudojimas gali padėti pagerinti odos tekstūrą, nes sumažėja šiurkštumų ar nelygumų. Norint turėti lygią ir šviežiai atronačią odą reikėtų pasirūpinti ne tik reguliariu šveitimu, bet ir optimalia odos priežiūra, kiekvieną dieną atlikti odos priežiūros rutiną su kokybiškais produktais. Plačiau apie odos priežiūros svarbą skaitykite čia.

Geresnis produktų įsisavinimas: Odos šveitimas pašalina negyvas odos ląsteles ir padeda geriau įsisavinti kitus odos priežiūros produktus, pavyzdžiui, drėkinamuosius kremus ir serumus. Odos drėkinimas itin reikalingas norint sveikos ir švytinčios odos, tad čia rasite išsamų straipsnį apie odos drėkinimo svarbą, galbūt tai motyvuos kruopčiau pasirūpinti savo oda.

Šviesinimas: Kai kuriuose odos šveitikliuose yra tokių sudedamųjų dalių kaip vitaminas C arba AHA (alfa-hidroksirūgštys), kurios gali padėti pašviesinti odą ir sumažinti tamsių dėmių ar hiperpigmentacijos požymius.

Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad pernelyg intensyvus odos šveitimas šveitikliais gali turėti ir neigiamą poveikį odai, pavyzdžiui, sudirgimą, uždegimą ir sausumą. Svarbu tiek veido šveitiklius tiek kūno šveitiklius naudoti saikingai ir rinktis tokius, kurie tinka jūsų odos tipui ir problemoms.
 

Kūno šveitiklių gamintojai

Manodrauge.lt labai atsakingai renka savo asortimentą, kiekviena prekė mūsų pasiūloje yra tik aukščiausios kokybės ir tik žinomų, sertifikuotų, atsakingų gamintojų produktas. Apie kiekvieną gamintoją plačiau galite paskaityti gamintojo puslapyje: 

GERMAINE de CAPUCCINI, SESDERMA, SKEYNDOR, THERME, AHAVA, KEENWELL, MARIA GALLAND, STYX, ALGOTHERM, DEBORAH, GEMOLOGY, GMT Beauty, LAKSHMI, MAYSTAR, SELVERT THERMAL, THREE WARRIORS, Vita Liberata, Dr. Spiller, Trawenmoor, Manage Your Skin.

Esame tikri ir užtikrinti, kad mūsų siūloma produkcija yra gaminama atsakingų, aukštų moralinių vertybių, ilgų metų patirties grožio srityje turinčių gamintojų. Todėl visu 100% esame garantuoti už kiekvieno produkto kokybę bei veiksmingumą. Bet skubame pridurti, jog net ir pačios kokybiškiausios sudėties produktas negali padaryti stebuklų, jei nėra tinkamai ir pagal paskirtį naudojamas. Todėl labai svarbu žinoti savo odos tipą bei teisingai pasirinkti jūsų odai reikiamas priemones, įskaitant ir kūno šveitiklį. Plačiau apie tai kokie yra skirtingi odos tipai skaitykite čia.
 

Patogios pirkimo sąlygos

Lojalumo programa

7% grįžta nuo neakcijuojamų prekių. Taip pat su kuponu galima atsiskaityti už akcijuojamas prekes - nėra jokių krepšelio apribojimų!

Patogus atsiskaitymas

Mūsų parduotuvėje, suformavus prekių krepšelį ir Jums jį patvirtinus, apmokėti galite El. bankininkyste, Bankiniu pavedimu, Paypal arba grynais/kortele pristatymo metu. Taip pat, Jūsų patogumui, už prekes galite atsiskaityti ir paštomate. 

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti