• Nemokamas pristatymas nuo 45€
  • Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Saugus apsipirkimas
  • Stipriausi Lietuvoje

LOMA PRODUKTAI PLAUKAMS

LOMA produktai plaukams yra pagrįsti unikalia, išskirtine formule, suteikiančia plaukams kokybišką ir patikimą priežiūrą be agresyvių aktyviųjų medžiagų: parabenų, sulfatų, glitimo, sojos. LOMA tai ekologiškas, gerai žinomas amerikiečių prekių ženklas, skirtas profesionaliai plaukų priežiūrai. Prekių ženklo įkūrėjas Davidas Hamenas – bioorganinės chemijos ir kosmetologijos mokslininkas, tikras vegetaras, LOMA kosmetikoje įkūnijo visas žinias ir savo gyvenimo būdą. LOMA kosmetika nėra išbandyta su gyvūnais. Visi ingredientai yra iš organinių medžiagų ir nekenksmingi aplinkai. Pagrindinis visų produktų komponentas – „Aloemoist complex“. Tai grynų ekologiškų alavijų miltelių ir tyro vandens derinys, taip pat simondsijų sėklų aliejus, avokadai, kreatinas, baobabų baltymai. Visų produktų aktyvūs komponentai yra 100 % natūralūs aromatiniai aliejai ir augalų ekstraktai.

Rodoma 1 puslapis iš 3

Loma produktai plaukams

Loma produktai plaukams tai mokslo ir natūralumo derinys. Produktai gaminami tik iš organinių medžiagų, kiekvienas produkto elementas yra kruopščiai apgalvotas.

LOMA yra plaukų priežiūros prekės ženklas, siūlantis profesionalių plaukų priežiūros produktų asortimentą. Įmonę, įsikūrusią Jungtinėse Amerikos Valstijose, 1991 m. įkūrė Davidas Hanenas, kirpėjas, turintis daugiau kaip 35 metų patirtį grožio pramonėje.

LOMA prekės ženklas daugiausia dėmesio skiria natūralių, ekologiškų ir tausojančių ingredientų naudojimui savo plaukų priežiūros produktuose. Kompanija stengiasi kurti produktus, kurie būtų ir labai veiksmingi, ir ekologiški.

Populiariausi LOMA plaukų priežiūros produktai:

Populiariausios plaukų formavimo priemonės:

LOMA taip pat siūlo įvairių plaukų priežiūros priemonių, skirtų įvairių tipų plaukams:

LOMA produktai parduodami profesionaliuose salonuose ir mažmenininkų parduotuvėse tarptautiniu mastu.

LOMA savo plaukų priežiūros produktuose naudoja ne tik natūralius ir ekologiškus ingredientus, bet ir vengia naudoti aštrias chemines medžiagas, sulfatus, parabenus ir glitimą. Vietoj to jie naudoja tokius ingredientus kaip alavijas, simondsijų aliejus, kvinojos baltymai ir ramunėlės, kurie maitina ir stiprina plaukus.

LOMA taip pat yra įsipareigojusi laikytis tvarumo ir aplinkai nekenksmingos praktikos. Šis gamintojas naudoja ekologiškas pakavimo medžiagas, pavyzdžiui, perdirbtą plastiką ir biologiškai skaidžias medžiagas, o gamybos procesuose naudoja atsinaujinančią energiją.

LOMA yra prekės ženklas, kuris savo gaminių netestuoja su gyvūnais. PETA yra sertifikavusi juos kaip prekės ženklą, kuriame nėra žiaurumo ir veganiškumo.

Apskritai dėl savo įsipareigojimo naudoti natūralius ir tvarius ingredientus, taip pat dėl to, kad daug dėmesio skiria aplinkai nekenksmingai praktikai, LOMA tapo populiariu pasirinkimu tarp vartotojų, kurie ieško aukštos kokybės ekologiškų plaukų priežiūros produktų.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti