• Nemokamas pristatymas nuo 45€
  • Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Saugus apsipirkimas
  • Stipriausi Lietuvoje

Kūno losjonai

Rodoma 1 puslapis iš 2

Kūno losjonai | Drėkinantys | Atstatantys

Kūno losjonai tai itin paprastai naudojamos, lengvos tekstūros priemonės tobulai kūno odai. ✔ Asortimentas - DIDELIS ✔ Kokybė - 100%. Rinkitės ir užsisakykite!

Kūno losjonai yra neatsiejama asmens odos priežiūros dalis, kurios dėka oda gauna būtiną drėgmę, maitinimus ir apsaugą. Ši kategorija apima platų asortimentą, pritaikytą skirtingiems odos tipams ir būklėms.

 

Kūno losjonai pagal odos tipą

- Visų tipų odai skirti losjonai užtikrina, kad kiekviena oda gautų būtiną drėgmę ir maitinimą, nepriklausomai nuo individualių poreikių.
- Jautrios, sausos ar normalios odos savininkai taip pat gali rasti produktus, kurie atitinka jų unikalius odos reikalavimus.
- Riebios, raustančios ar kitokio tipo odos asmenims, yra siūlomi specifiniai losjonai, kurie padeda spręsti kiekvieną šią problemą.

 

Losjonai kūnui skirtingoms odos problemoms spręsti

Jūsų patogesniam apsipirkimui turime suskirstę visos kūno odos priežiūros asortimentą, įskaitant ir kūno losjonus pagal tai, kokią odos problemą jie sprendžia. Konkrečioms odos problemoms turime tokias prekių grupes:

- Spręsti dehidratavusios odos problemą;

- Nuraminti jautrią, sudirgusią odą;

- Atgaivinti pavargusią ir papilkėjusią odą

- Kovoti su aknės ir spuogų problema; (Kaip susikurti veiksmingą į aknę linkusios odos priežiūros rutiną galite paskaityti čia.)

- Mažinti celiulitą;

- Mažinti odos pažeidimus;

- Kovoti su odos raudoniu ir rožine; (Plačiau apie veido raudonio atsiradimo priežastis ir šios problemos sprendimus skaitykite čia)

- Lyginti ir naikinti atsiradusias strijas;

- Šviesinti ir tonizuoti odą praturtintais vitaminu C produktais.

Kūno losjonų poveikis yra platus: nuo intensyvaus drėkinimo ir maitinimo iki raminimo, stangrinimo, regeneravimo ir netgi tausojimo. Visi losjonai yra sukurti remiantis pažangiausiomis technologijomis, kad suteiktų jūsų odai geriausią priežiūrą.

 

Gamintojai

Pasaulinės klasės prekės ženklai, tokie kaip AHAVA, SESDERMA, THERME, Dr. Spiller, CELL FUSION C, ELEVEN AUSTRALIA, ENDOCARE, GEMOLOGY, KEENWELL, ODA kosmetika  ir kiti, siūlo platų kūno losjonų asortimentą, kuris buvo sukurtas atsižvelgiant į skirtingus odos tipus ir problemos poreikius.

Pasirinkite aukščiausios kokybės kūno losjoną, kuris ne tik pamaitins ir drėkins jūsų odą, bet ir suteiks jums pojūčių malonumą kiekvieną kartą, kai jį naudosite. Kviečiame atrasti ir įsimylėti šiuos nuostabius produktus!

 

Patogios pirkimo sąlygos

Lojalumo programa

7% grįžta nuo neakcijuojamų prekių. Taip pat su kuponu galima atsiskaityti už akcijuojamas prekes - nėra jokių krepšelio apribojimų!

Patogus atsiskaitymas

Mūsų parduotuvėje, suformavus prekių krepšelį ir Jums jį patvirtinus, apmokėti galite El. bankininkyste, Bankiniu pavedimu, Paypal arba grynais/kortele pristatymo metu. Taip pat, Jūsų patogumui, už prekes galite atsiskaityti ir paštomate. 

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti