Švarios sudėties TRAWENMOOR kosmetikai net -50%

Kūno prausikliai

Product List

Rodoma 1 puslapis iš 2

Vonios ir dušo prausikliai kūnui

Vonios ir dušo prausikliai kūnui. ✔ Platus skirtingų aromatų pasirinkimas ✔ Pristatome ypač greitai. Išsirinkite ir naudokite kūno prausiklius kasdien!

Kūno prausikliai yra kiekvieno asmens higienos dalis. Šie produktai ne tik švarina odą, bet ir gali teikti jai papildomos drėgmės, maitinimo ir kitas gydymo savybes, priklausomai nuo jų sudėties ir paskirties.

 

Prausikliai kūnui mūsų pasiūloje

Įvairūs prausikliai atitinka skirtingus poreikius. Kūno prausikliai yra skirti nuosekliam kūno valymui, palieka jūsų odą švarią ir gaivina. Štai kokius kūno prausiklius pas mus rasite:
- Kūno prausikliai jautriai odai skirti kasdieniniam naudojimui, neagresyvios sudėties, itin švelniai valo ir puoselėja odą.

- Kreminiai prausikliai suteikia ypatingą minkštumą, švelniai valydami ir maitindami odą vienu metu.

- 2in1 šampūnai-prausikliai ir 3in1 šampūnai-kondicionieriai-prausikliai yra puikus sprendimas šeimoms. 

Kūno prausiklis yra vienas iš esminių priemonių optimaliai odos priežiūrai, jei vis dar nežinote kad gražiai atrodančios odos priežiūros rutina turėtų prasidėti nuo tiek kūno tiek veido prausiklio naudojimo, tuomet spauskite čia.

 

Gamintojai

Pasaulinės klasės prekės ženklai, tokie kaip THERME, WELEDA, CHI Professional, SESDERMA, DEBORAH, ELEVEN AUSTRALIA, KLERADERM, ODA kosmetika, siūlo platų prausiklių asortimentą, atsižvelgiant į skirtingus odos tipus ir individualius poreikius.

Kviečiame atrasti šiuos aukštos kokybės prausiklius, kurie ne tik efektyviai valo, bet ir pamaitina jūsų odą, palikdami ją švelnią, sveiką ir gaivią po kiekvieno naudojimo. Pasirinkite prausiklį, kuris atitinka jūsų odos poreikius ir mėgaukitės kiekviena maudymosi akimirka!

 

Patogios pirkimo sąlygos

Lojalumo programa

7% grįžta nuo neakcijuojamų prekių. Taip pat su kuponu galima atsiskaityti už akcijuojamas prekes - nėra jokių krepšelio apribojimų!

Patogus atsiskaitymas

Mūsų parduotuvėje, suformavus prekių krepšelį ir Jums jį patvirtinus, apmokėti galite El. bankininkyste, Bankiniu pavedimu, Paypal arba grynais/kortele pristatymo metu. Taip pat, Jūsų patogumui, už prekes galite atsiskaityti ir paštomate. 

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti