• Nemokamas pristatymas nuo 45€
  • Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Saugus apsipirkimas
  • Stipriausi Lietuvoje

Kūno pieneliai

Product List

Rodoma 1 puslapis iš 2
* Dėl griežtų gamintojo reikalavimų, kainos pirkėjams nurodomos tik prisiregistravus
 

Kūno pieneliai

Kūno pieneliai nors yra ir lengvos konsistencijos tačiau puikiai drėkina ir prisotina odą reikiamų medžiagų. Užsisakykite ir džiaukitės lygia ir švelnia oda!

Kūno pieneliai - tai grožio ir odos priežiūros ritualo komponentas, kuris suteikia odai lengvumo ir drėgmės, nesuteikdamas jai riebumo pojūčio. Šie produktai, skirtingai nuo standartinių kūno kremų, turi lengvesnę tekstūrą, tačiau ne mažiau veiksmingą naudą jūsų odai.

 

Kūno pieneliai mūsų asortimente

- Regeneruojantys kūno pieneliai yra skirti atstatyti pažeistą ar sausą odą, padedant jai atgauti savo natūralų minkštumą. 

- Energizuojantys pieneliai atgaivina ir atnaujina odą, suteikdami jai jaunatvišką spindesį. 

- Drėkinantys kūno pieneliai yra būtini, norint išlaikyti odos drėgmę ir elastingumą. (Plačiau apie tai kodėl svarbu drėkinti odą skaitykite čia)

- Raminantys pieneliai yra idealūs tiems, kurių oda yra linkusi į dirglumą ar alergijas, - Maitinantys kūno pieneliai praturtina odą svarbiais maitinamaisiais komponentais, suteikdami jai dar daugiau minkštumo.

 

Gamintojai

Pasaulinės klasės prekės ženklai, tokie kaip SESDERMA, MARIA GALLAND, WELEDA, GEMOLOGY, GMT Beauty, STYX, Dr. Renaud, Dr. Spiller, EKSEPTION ir kiti, siūlo įvairių kūno pienelių, kurie kuriami atsižvelgiant į skirtingus odos tipus ir poreikius. Šie gamintojai į savo produktus įtraukia aukštos kokybės ingredientus, kurie užtikrina optimalią odos būklę ir priežiūrą.

Kviečiame atrasti šiuos puikius kūno pienelius ir kitus kūno odos priežiūros produktus, kurie ne tik pamaitins, drėkins ir atgaivins jūsų odą, bet ir pasiūlys skirtingus sprendimus, priklausomai nuo jūsų individualių poreikių. Pasirinkite savo mėgstamiausią ir mėgaukitės kiekvieną dieną nepriekaištinga odos būkle!

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti