• Nemokamas pristatymas nuo 45€
  • Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Saugus apsipirkimas
  • Stipriausi Lietuvoje
Facets
Image
Moteris valo veidą vatos diskeliu, matosi tik pusė veido.

Kasdienė odos priežiūra. Ekspertų patarimai

Norint turėti gražią, švytinčią odą, labai svarbi yra kasdienė jos priežiūros rutina. Rinkoje yra tiek daug produktų ir prieštaringos informacijos, gali būti sunku teisingai atsirinkti, nuo ko pradėti ir ką naudoti. Todėl pateikiame jums odos priežiūros ekspertų patarimus, kaip tinkamai kasdien rūpintis oda, kad pasiektumėte puikiausi rezultatų.

Valykite odą du kartus per dieną.

Odos valymas yra bet kokios odos priežiūros rutinos pagrindas. Ekspertai rekomenduoja valyti odą du kartus per dieną - vieną kartą ryte ir vieną kartą vakare. Tai padės pašalinti nešvarumus, riebalus ir makiažą, kurie gali užkimšti poras ir sukelti odos iššutimus. Pasirinkite švelnų veido prausiklį, tinkantį jūsų odos tipui, ir būtinai kruopščiai nuplaukite drungnu vandeniu. 

 

Naudokite toniką

Po valymo naudokite toniką, kad subalansuotumėte odos pH ir pašalintumėte likusius nešvarumus. Ieškokite tonikų, kurių sudėtyje yra tokių sudedamųjų dalių kaip ramunėlių ekstraktas, alavijas ar arbatmedžio aliejus, kurie padeda nuraminti ir sudrėkinti odą.

 

Naudokite serumą

Serumai - tai lengvi, greitai įsigeriantys skysčiai, kuriuose yra aktyviųjų ingredientų, skirtų konkrečioms odos problemoms spręsti. Nesvarbu, ar norite pašviesinti, drėkinti, ar sumažinti smulkias raukšleles, galite pasirinkti jums labiausiai tinkantį veido serumą. Serumą tepkite po tonizavimo ir prieš drėkinimą, kad jis būtų maksimaliai veiksmingas.

 

Drėkinkite

Drėkinimas yra labai svarbus, kad oda būtų pakankamai hidratuota ir sveika. Rinkitės drėkinamąjį veido kremą, kuris tinka jūsų odos tipui ir kurio sudėtyje yra tokių ingredientų kaip hialurono rūgštis, glicerinas ar keramidai, kurie padeda sulaikyti drėgmę ir pagerinti odos tekstūrą. Plačiau apie drėkinimo svarbą sveikos odos puoselėjimui skaitykite čia.

 

Apsauga su SPF

Vienas iš svarbiausių odos priežiūros žingsnių - apsaugoti odą nuo kenksmingų UV spindulių. Ekspertai rekomenduoja kasdien, net ir debesuotomis dienomis, naudoti plataus spektro SPF turinčią apsaugą nuo saulės, kuri ne mažesnė nei 30. Kremą ar losjoną su SPF apsauga tepkite kaip paskutinį rytinės odos priežiūros procedūros žingsnį.
Jei įdomu kas gi yra tas SPF ir kaip jį suprasti, skaitykite čia.

Be šių penkių žingsnių, yra dar keli dalykai, kuriuos galite padaryti, kad palaikytumėte sveiką odą. Pirma, būtinai gerkite daug vandens, kad oda būtų sudrėkinta iš vidaus. Antra, pakankamai miegokite, kad oda galėtų atsinaujinti ir atsistatyti per naktį. Galiausiai, maitinkitės sveikai, subalansuotai, daug vaisių, daržovių ir neskaldytų grūdų, kad oda gautų reikiamų maistinių medžiagų. Plačiau apie odos priežiūros svarbą ir naudą galite skaityti čia.

 

Dar keletas odos priežiūros rutinos žingsnių

Svarbiausia odos priežiūroje - nuoseklumas, todėl laikykitės jo ir mėgaukitės sveikos, švytinčios odos privalumais. Papildomai į savo kasdienę odos priežiūros rutiną galite įtraukti šiuos žingsnius:

- Kartą ar du kartus per savaitę atlikite šveitimą

Šveitimas yra svarbus žingsnis bet kokioje odos priežiūros rutinoje, nes padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, kurios gali užkimšti poras ir išblukinti veido spalvą. Tačiau svarbu nepersistengti, nes per ilgas ir per stiprus šveitimas gali sudirginti ir pažeisti odą. Specialistai rekomenduoja šveitimą atlikti kartą ar du kartus per savaitę, naudojant švelnų veido šveitiklį, tinkantį jūsų odos tipui. Plačiau apie odos šveitimo naudą, būdus, technikas ir dažnumą skaitykite čia.

- Įtraukite akių kremą

Aplink akis esanti oda yra jautri ir linkusi į raukšles, smulkias linijas ir paburkimą. Į kasdienę rutiną įtraukę paakių kremą, papildomai drėkinsite, skaistinsite šią jautresnę odą aplink akis ir sumažinsite šias gana dažnai pasitaikančias problemas. Ieškokite specialiai jūsų poreikiams pritaikyto paakių kremo, kuris padėtų sumažinti tamsius ratilus, smulkias raukšleles ar paburkimą. 

- Apsvarstykite galimybę naudoti veido kaukę

Kartą per savaitę arba pagal poreikį naudodami veido kaukę galite papildomai drėkinti, šviesinti ar valyti odą. Ieškokite kaukės, tinkančios jūsų odos tipui ir problemoms spręsti - drėkinančios, šveičiančios ar valančios poras. 

- Būkite švelnūs savo odai

Labai svarbu su savo oda elgtis švelniai. Venkite karšto vandens, šiurkščių šveitiklių ar agresyvaus trynimo valant ar šveičiant, nes tai gali sudirginti ir pažeisti odą. Vietoj to, naudokite drungną vandenį ir švelnius sukamuosius judesius, kai tepate produktus. 

- Įsiklausykite į savo odą

Galiausiai, svarbu įsiklausyti į savo odą ir, jei reikia, koreguoti ir adaptuoti reikiamas procedūras. Jei pastebėjote paraudimą, sudirgimą ar išbėrimus, pakeiskite netinkamus produktus arba sumažinkite jų naudojimo dažnumą. Atkreipkite dėmesį į tai, kas geriausiai veikia jūsų odą, ir atitinkamai koreguokite.

 

Apibendrinant galima pasakyti, kad kasdienė odos priežiūros rutina yra labai svarbi norint išlaikyti sveiką ir švytinčią odą. Laikydamiesi šių ekspertų patarimų, galėsite sukurti savo odos tipui ir problemoms tinkančią rutiną. Nepamirškite būti nuoseklūs, švelnūs ir įsiklausyti į savo odą, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Šiek tiek pasistengę galite pasiekti sveiką ir gražią odą, kurios nusipelnėte.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti