Švarios sudėties TRAWENMOOR kosmetikai net -50%

Facets
Image
Merginos veidas ir aplink jį trys rankos laikančios skirtingas serumų pipetes

Kaip išsirinkti tinkamiausią serumą veidui?

Pasirinkti pačias tinkamiausias veido odos priežiūros priemones išties gali būti sudėtinga. Rinkoje yra tiek daug galimybių, kad sunku atrinkti ir žinoti, kurios iš jų geriausiai atitinka jūsų individualius poreikius. Vienas iš pastaraisiais metais vis labiau populiarėjančių ir tikrai veiksmingų produktų yra veido serumas. Veido serumai yra lengvi, greitai įsigeriantys skysčiai, kurių sudėtyje yra didelės koncentracijos veikliųjų medžiagų. Jie skirti giliai įsiskverbti į odą ir suteikti įvairios naudos, kuri gali padėti pagerinti bendrą veido odos būklę ir išvaizdą. Šiame straipsnyje plačiau apžvelgsime skirtingus veido serumų tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis tinkamiausią veido serumą, atitinkantį jūsų odos tipą ir sprendžiantį jūsų unikalias odos problemas.

Veido serumų tipai

Prieš pasineriant į tai, kaip išsirinkti jums tinkamiausią veido serumą, svarbu suprasti, kokių skirtingų tipų serumų yra rinkoje. Štai dažniausiai pasitaikantys veido serumų tipai:

Drėkinamieji serumai: Šie serumai skirti papildomai drėkinti odą. Jų sudėtyje dažnai yra tokių ingredientų kaip hialurono rūgštis, glicerinas ir keramidai, kurie pritraukia ir sulaiko drėgmę.
Be serumų naudojimo, odos drėkinimas rekomenduojamas ne vien drėkinančiomis veido priežiūros priemonėmis tokiomis kaip: veido kremai, veido aliejai ar kaukes veidui, bet ir pakankamu kiekiu išgeriamo vandens, vengiant karšto dušo, kuris dehidratuoja odą ir pan. Plačiau apie tai, kodėl svarbu drėkinti odą ir kaip tai daryti, skaitykite čia.

Šviesinantys serumai: Jei norite suvienodinti odos spalvą ir sumažinti tamsių dėmių atsiradimą, jums tikrai gali būti naudingas šviesinantis serumas. Šių serumų sudėtyje dažnai yra tokių ingredientų kaip vitaminas C, niacinamidas ir arbutinas, kurie šviesina veido spalvą ir mažina hiperpigmentaciją.

Senėjimą stabdantys serumai: Šie serumai skirti senėjimo požymiams, pavyzdžiui, smulkioms linijoms ir raukšlėms, šalinti. Jų sudėtyje dažnai būna retinolio, peptidų ir antioksidantų, kurie skatina kolageno gamybą ir apsaugo odą nuo aplinkos daromos žalos.

Serumai, kovojantys su spuogais: Jei turite polinkį į spuogus, verta apsvarstyti kovos su spuogais serumą. Šių serumų sudėtyje dažnai yra tokių ingredientų kaip salicilo rūgštis, benzoilo peroksidas ir arbatmedžio aliejus, kurie atkemša poras, mažina uždegimą ir naikina spuogus sukeliančias bakterijas.

Raminamieji serumai: Jei turite jautrią arba lengvai sudirginamą odą, geriausias pasirinkimas gali būti raminamasis serumas. Šiuose serumuose dažnai būna tokių ingredientų kaip alavijas, ramunėlės ir avižų ekstraktas, kurie ramina ir švelnina odą.
 

Kaip išsirinkti?

Dabar, kai jau geriau suprantate skirtingus veido serumų tipus, apžvelkime keletą pagrindinių veiksnių, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis tinkamiausią savo odai.

Atsižvelkite į savo odos tipą ir problemas

Renkantis tinkamiausią veido serumą, svarbu atsižvelgti į savo odos tipą ir problemas. Pavyzdžiui, jei jūsų oda sausa, jums gali būti tinkamiausias drėkinamasis serumas. Jei jūsų oda riebi arba linkusi į spuogus, tinkamesnis gali būti su spuogais kovojantis serumas. O jei norite pašalinti senėjimo požymius, gali būti tinkamas serumas nuo senėjimo. 
Kad būtų paprasčiau suprasti koks yra jūsų odos tipas, skaitykite čia, šiame straipsnyje rasite informacijos apie skirtingus odos tipus ir priežiūros patarimų.

Taip pat svarbu atsižvelgti į konkrečias problemas, pavyzdžiui, tamsias dėmes, paraudimą ar jautrumą. Ieškokite serumų, kurių sudėtyje yra sudedamųjų dalių, skirtų būtent šioms problemoms spręsti. Pavyzdžiui, jei turite tamsių dėmių, šviesinantis serumas, kurio sudėtyje yra vitamino C, gali būti geriausias pasirinkimas.

Apsvarstykite sudedamąsias dalis

Renkantis veido serumą svarbu atkreipti dėmesį į sudedamąsias dalis. Ieškokite serumų, kuriuose yra didelė koncentracija veikliųjų medžiagų, žinomų kaip veiksmingos jūsų odos tipui ir problemoms spręsti. Štai keletas pagrindinių sudedamųjų dalių, į kurias reikėtų atkreipti dėmesį kiekvieno tipo veido serume:

  • Drėkinimui ieškokite tokių ingredientų kaip hialurono rūgštis, glicerinas ir keramidai. Šie ingredientai pritraukia ir sulaiko drėgmę, todėl oda išlieka drėkinama ir putli. 
  • Odos atspalvį sulygina tokie ingredientai kaip vitaminas C, niacinamidas ir arbutinas. Šie ingredientai šviesina veido odą ir mažina tamsių dėmių atsiradimą. 
  • Senėjimui stabdyti ieškokite tokių ingredientų kaip retinolis, peptidai ir antioksidantai. Šie ingredientai skatina kolageno gamybą, mažina smulkias linijas ir raukšles bei apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio. 
  • Spuogų naikinimui labiausiai tiks tokie ingredientai kaip salicilo rūgštis, benzoilo peroksidas ir arbatmedžio aliejus. Šie ingredientai atkemša poras, mažina uždegimą ir naikina spuogus sukeliančias bakterijas. 
  • Jeigu jūsų oda jautri, jos nuraminimui yra naudingi alavijas, ramunėlės ir avižų ekstraktas. Šie ingredientai ramina ir švelnina odą, mažina paraudimą ir sudirgimą.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad kai kurie ingredientai gali netikti visų tipų odai. Pavyzdžiui, retinolis gali būti per šiurkštus jautriai odai, o benzoilo peroksidas gali būti per sausas sausai odai. Visada verta išbandyti naują serumą prieš įtraukiant jį į savo kasdienę priežiūrą, kad įsitikintumėte, jog jis tinka jūsų odai.

Pagalvokite apie tekstūrą ir įsisavinimą

Veido serumo tekstūra ir įsisavinimas taip pat gali būti svarbūs renkantis tinkamiausią serumą. Ieškokite lengvos tekstūros ir greitai įsisavinamų serumų, nes jie veiksmingiau įsiskverbia giliai į odą. Jei turite riebią odą, galite rinktis vandeningesnės tekstūros serumą, o turintys sausą odą gali rinktis tirštesnės, kreminės tekstūros serumą.

Išsirinkite prekės ženklą ir apsvarstykite kainą

Nors veido serumo prekės ženklas ir kaina neturėtų būti vieninteliai veiksniai, į kuriuos atsižvelgsite rinkdamiesi tinkamiausią serumą, jie vis tiek gali būti svarbūs. Ieškokite prekių ženklų, kurie turi gerą reputaciją kaip gaminantys aukštos kokybės veido odos priežiūros priemones ir naudojantys moksliniais tyrimais patvirtintas sudedamąsias dalis. Nors skirtingų veido serumų kaina gali labai skirtis, svarbu prisiminti, kad didesnė kaina ne visada reiškia aukštesnę kokybę. Ieškokite serumų, kurie atitiktų jūsų biudžetą ir kuriuose būtų svarbiausių ingredientų, svarbių jūsų odos tipui ir problemoms spręsti.

Išsirinkti geriausią veido serumą gali būti nelengva užduotis, tačiau, atsižvelgdami į savo odos tipą ir problemas, sudedamąsias dalis, tekstūrą ir įsisavinimą, prekės ženklą ir kainą, galite priimti pagrįstą sprendimą, kuris padės jums pasiekti sveiką ir švytinčią veido odą. Nepamirškite išbandyti bet kokio naujo serumo prieš įtraukdami jį į savo rutiną ir visada naudokite apsaugą nuo saulės, kad apsaugotumėte odą nuo tolesnės žalos. Į savo odos priežiūros rutiną įtraukę veido serumą, galite suteikti odai papildomo drėkinimo, skaistinimo, senėjimo stabdymo, kovos su spuogais ar raminamųjų savybių, priklausomai nuo individualių poreikių. Plačiau apie tai, kodėl svarbu veido serumą įtraukti į savo odos priežiūros rutiną, skaitykite čia.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti