• Nemokamas pristatymas nuo 45€
  • Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Saugus apsipirkimas
  • Stipriausi Lietuvoje
Facets
Image
moteris lašina veido serumą ant delno

Kaip naudoti veido serumą, kad pasiektumėte maksimalių rezultatų

Vienas iš populiarių veido odos priežiūros priemonių yra veido serumas. Pažangiomis technologijomis pagaminti su intensyvaus poveikio ingredientais, veido serumai gali padaryti stebuklus jūsų odai. Tačiau norint gauti maksimalią naudą, būtina žinoti, kaip teisingai juos naudoti. Šiame straipsnyje pateiksime žingsnius, kaip įtraukti veido serumą į savo odos priežiūros rutiną ir maksimaliai išnaudoti jo neįtikėtinas galimybes.

1 žingsnis: Supraskite savo odos poreikius

Prieš pasineriant į veido serumų pasaulį, labai svarbu suprasti konkrečius savo odos poreikius. Ar kovojate su odos sausumu, papilkėjimu, spuogais ar senėjimo problemomis? Nustatę savo odos tipą ir problemas, galėsite išsirinkti tinkamą veido serumą, kuris veiksmingai spręs konkrečias jūsų problemas. Nesvarbu, ar jums reikia drėkinimo, šviesinimo, stangrinimo, ar atgaivinimo, yra serumas, skirtas būtent jums. Kad būtų paprasčiau koks yra jūsų odos tipas, skaitykite čia.
 

2 žingsnis: Valykite ir tonizuokite odą

Kad veido serumas optimaliai įsigertų, pradėkite nuo švarios odos. Kruopščiai nuvalykite veidą švelniu valikliu arba nuprauskite prausikliu, tinkamu jūsų odos tipui. Kai veidas švarus, naudokite toniką, kad subalansuotumėte odos pH. Tonikas padeda paruošti odą, kad geriau įsigertų serumas.
Išsamiau apie tai kaip teisingai atlikti veido valymą ir kodėl tai taip svarbus, skaitykite čia.
 

3 žingsnis: Tepkite veido serumą

Dabar laukia įdomiausia dalis - veido serumo naudojimas. Nedidelį serumo kiekį užtepkite ant pirštų galiukų arba delnų. Švelniai įmasažuokite serumą į veidą ir kaklą sukamaisiais judesiais į viršų. Nepamirškite, kad veido serumas yra labai koncentruotas produktas, jo reikia labai nedaug, todėl pradėkite nuo žirnio dydžio kiekio ir, jei reikia, pridėkite daugiau. Venkite naudoti per daug produkto, nes jis gali būti iššvaistytas, nes visas nesusigers, arba jo tiesiog bus per daug jūsų veidui.
 

4 veiksmas: Sutelkite dėmesį į tikslines sritis

Jei turite specifinių problemų arba sričių, kurioms reikia skirti daugiau dėmesio, nedvejodami tepkite serumą būtent ten. Pavyzdžiui, jei susiduriate su tamsiomis dėmėmis ar pigmentacija, koncentruokite serumą tose vietose ir švelniai jį patepkite. Panašiai, jei norite pašalinti smulkias linijas ar raukšleles, švelniai įmasažuokite serumą į tas vietas pirštų galiukais.
 

5 veiksmas: Leiskite serumui įsigerti

Užtepę serumo, leiskite jam keletą minučių visiškai įsigerti į odą. Serumai paprastai yra lengvos tekstūros ir greitai įsigeria, todėl ilgai laukti nereikės. Šis žingsnis yra labai svarbus, nes leidžia serumo veikliosioms medžiagoms įsiskverbti giliai į odą ir suteikti norimą poveikį.
 

6 veiksmas: Naudokite drėkinamąjį kremą ir SPF

Kad veido serumas suteiktų maksimalų poveikį, iškart po to, kai jis įsigeria į odą, tepkite mėgstamą drėkinamąjį veido kremą. Drėkinamasis kremas, tepamas ant serumo, padeda sulaikyti drėgmę ir sukuria apsauginį odos barjerą. Plačiau apie odos drėkinimo svarbą informacijos rasite čia.
Galiausiai nepamirškite naudoti plataus spektro apsaugos nuo saulės su ne mažesniu kaip 30 SPF (kas yra SPF ir kaip jį suprasti skaitykite čia), kad apsaugotumėte odą nuo žalingų UV spindulių. 
 

7 žingsnis: Svarbiausia - nuoseklumas

Naudojant veido serumus labai svarbu laikytis nuoseklumo. Nors galite pastebėti tam tikrą greitą poveikį, ilgalaikiams rezultatams pasiekti reikia reguliaraus naudojimo. Įtraukite veido serumą į rytinę ir vakarinę odos priežiūros rutiną, kad gautumėte maksimalią naudą. Nepamirškite, kad odos priežiūrai svarbiausia kantrybė, ir su laiku pradėsite pastebėti akivaizdžiai pagerėjusią odos tekstūrą, tonusą ir bendrą išvaizdą.
 

Maksimali nauda

Veido serumai sukėlė revoliuciją odos priežiūros pramonėje, nes yra veiksmingi ir duoda neįtikėtinų rezultatų. Suprasdami savo odos poreikius, naudodami tinkamus metodus ir būdami nuoseklūs, galite išnaudoti veido serumų galią, kad pasiektumėte sveiką ir skaisčią odą. Taigi, imkitės tyrinėti daugybę mūsų elektroninėje parduotuvėje esančių veido serumų, raskite tinkamiausią savo odos problemoms spręsti ir atskleiskite švytinčios veido odos paslaptį. Kad būtų paprasčiau išsirinkti, čia rasite straipsnį, kuris gali padėti norint išsirinkti tinkamiausią veido serumą.
 

Į ką dar reikėtų atsižvelgti norint pradėti naudoti veido serumą?

- Nepamirškite, kad nors veido serumai gali būti labai naudingi jūsų odai, būtina pasitarti su dermatologu ar odos priežiūros specialistu, jei turite kokių nors specifinių odos ligų ar alergijų. Jie gali patarti, kaip išsirinkti tinkamiausią serumą ir padėti jį įtraukti į odos priežiūros rutiną.

- Nepamirškite, kad naudojant veido serumus svarbiausia yra nuoseklumas. Rezultatams pastebėti gali prireikti kelių savaičių ar net mėnesių. Būkite kantrūs ir toliau naudokite serumą kaip kasdienės odos priežiūros režimo dalį.

- Verta paminėti, kad ne visi veido serumai yra vienodi. Skirtinguose serumuose yra įvairių veikliųjų medžiagų, todėl svarbu skaityti produktų etiketes ir rinktis serumus, kurių sudedamosios dalys skirtos konkrečioms jūsų problemoms spręsti. Kai kurios įprastos veido serumų sudedamosios dalys yra hialurono rūgštis, skirta drėkinimui, vitaminas C - šviesinimui, retinolis - senėjimui stabdyti ir niacinamidas - odos spalvai subalansuoti. 

- Galiausiai nepamirškite, kad serumą reikia tinkamai laikyti, kad jis neprarastų savo ypatingų savybių. Dauguma serumų yra tamsios spalvos stiklo buteliukuose, kad apsaugotų veikliąsias medžiagas nuo saulės spindulių ir oro poveikio. Buteliuką laikykite sandariai uždarytą ir saugokite jį vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, kad serumas išliktų veiksmingas.
 

Apibendrinant galima pasakyti, kad į savo odos priežiūros rutiną įtraukę veido serumą, galite pagerinti savo odos sveikatą ir išvaizdą iki naujų aukštumų. Plačiau apie veido serumų galią, kodėl svarbu juos įtraukti į savo odos rutiną skaitykite čia.
Suprasdami savo odos poreikius, tinkamai tepdami serumą ir naudodami drėkinamąjį kremą bei SPF, galite maksimaliai padidinti jo naudą. Atminkite, kad kiekvieno žmogaus oda yra unikali, todėl labai svarbu rasti tinkamą serumą, kuris atitiktų konkrečias jūsų problemas. Nuosekliai naudodami serumą ir turėdami kantrybės, būsite pakeliui į švytinčią ir jaunatvišką veido odą.

Prekė pridėta

Kiekis: Kaina:
Apmokėti